Як розрахувати калорійність.

Всі ми хочемо бути стрункими, здоровими і привабливими. Щоб залишатися в гарній формі, необхідно підтримувати баланс між надходять з їжі калоріями і витрачається енергією. Як же визначити, наскільки калорійна ваша їжа?
Інструкція
1
Щоб дізнатися калорійність приготованого блюда, складіть список всіх інгредієнтів і визначте їх вага в готовому продукті. Потім за спеціальними таблицями калорійності або онлайн-калькуляторам калорій випишіть калорійність кожного інгредієнта в 100 р Помножте цю калорійність на вагу продуктів і складіть. Ви отримали загальну калорійність страви. Тепер порахуйте загальну масу готового блюда, склавши вага всіх входять до складу інгредієнтів. Щоб дізнатися калорійність готового блюда на 100 г, помножте калорійність страви на 100 і поділіть на його масу.
2
Наприклад, ви готуєте овочевий салат з моркви. У нього входить 250 г моркви (33 ккал/100г), 15 г часнику (106 ккал/100 г) і 30 г 20-% сметани (206 ккал/100 г). Тепер помножте калорійність в 100 грамах на масу і складіть, тобто калорійність готового блюда буде 2,5? 33 + 0,15? 106 + 0,3? 206 = 106 , 2 ккал. Загальна вага салату: 250 + 15 + 30 = 295 м Тоді калорійність страви на 100 г дорівнює 106,2? 100? 295 = 36 ккал/100 г.
3
Однак цей метод не завжди точний. Слід звернути свою увагу на деякі нюанси. Якщо ви смажите рибу або м'ясо на рослинному маслі, то до загальної калорійності страви додається 20% калорійності масла. Овочі при смаженні вбирають в себе 100% масла. Наприклад, калорійність соняшникової олії 899 ккал/100 г, при смаженні курки ви використовували 2 ст. ложки (близько 35 г - 899? 35? 100). Значить, калорійність страви збільшиться на 63 ккал.
4
Якщо ви готуєте кашу або макарони на воді, то кількість калорій готового блюда буде таким же як і сухого. Наприклад, калорійність пшона 334 ккал/100 г. При варінні 100 г крупи виходить близько 350 г пшоняної каші. Готову страву також міститиме 334 ккал і його калорійність на 100 г буде 334? 100? 350? 96 ккал/100 г.
5
Калорійність води нульова. Однак калорійність бульйону дорівнює 20% калорійності сирого м'яса або 15% калорійності риби. При підрахунку калорійності готового блюда потрібно враховувати, що продукти втрачають в масі при тепловій обробці і, отже, калорійність на 100 г продукту в готовому вигляді зростає. Наприклад, м'ясо і лівер уварюються на 40%, птиця та риба - на 30%.
Підрахунок калорій у тому чи іншому блюді - вічна проблема людей, які бажають схуднути. Звичайно, в першу чергу слід враховувати при приготуванні страви вміст білків, жирів і вуглеводів. Але багато і раніше продовжують рахувати калорії, так як саме вони складають енергетичну цінність продукту. Відомо, що добовий мінімум здорової людини становить не менш 2000 кілокалорій, а для людей, що сидять на дієті, досить 1200 кілокалорій. Щоб дізнатися калорійність страви, вам буде потрібно таблиця продуктів і калькулятор.
Інструкція
1
Перш ніж приготувати якусь страву, точно визначте, які продукти ви будете використовувати і в якій кількості вони будуть потрібні. Вага продуктів слід враховувати до їх приготування, тому що при додаванні води збільшиться і вагу. В складному блюді не забувайте про особливості використовуваних продуктів: їх тип (овочі, фрукти, риба, м'ясо, крупи, соуси або борошняні вироби), а також стан (сире, сухе, рідке). Застосовуйте для цього мірні пристрої: ваги або мірний стаканчик.
2
Для того щоб підрахувати калорійність страви , складіть енергетичну цінність продукту і розділіть на кількість порцій. Знайдіть готові лічильники калорій, але краще складіть свою таблицю, кожен раз доповнюючи її даними по новому блюду. Завдяки цьому, вам не доведеться рахувати калорії зайвий раз.
3
Майте на увазі, що для підрахунку кілокалорій в різних страви х існує кілька основних правил: - кава, чай без вершків і підсолоджувачів і вода не містять калорій; - калорійність макаронів і круп вважайте за вагою сухих продуктів; - в супі враховуйте всі складові і додайте вагу бульйону, щоб підрахувати калорійність на 100 г продукту; - для котлет слід вважати калорійність фаршу, сухарів для панірування і масла, яке використовується для смаження; - визначаючи калорійність випічки, не забудьте про родзинки, солодку посипку та інше; - калорійність свіжих соків вважайте за вихідними овочам або фруктам.
4
Дізнатися калорійність страви можна за допомогою online-калькулятора, потрібно тільки набрати в пошуковику «порахувати калорії online». Але калорійність визначеного страви в таблиці може не збігатися з калорійність ю продукту, приготованого вами. Тому будь-яке складне блюдо, яке ви приготуєте, для визначення високої точності краще розраховуйте самостійно.