Як зробити обвіс авто. макети обважень на ваз 2107.

Ступінь зовнішнього тюнінгу автомобіля може відрізнятися від незначної до глобальної: від наклеювання різноманітних наклейок, до заміни панелей на індивідуальні з власним дизайном. Самостійно виготовити деякі деталі зовнішнього обважування (бампер, накладки на арки коліс, спойлери і т.п.) можна за технологією виклеіванія з епоксидної смоли.
Вам знадобиться
  • 1. Проект-малюнок майбутньої деталі
  • 2. Велика кількість пластиліну. Бажано технічного (від звичайного відрізняється більшою жорсткістю).
  • 3. Склотканина
  • 4. Епоксидна смола
  • 5. Гіпс (глина)
  • 6. Різні бруски з дерева, велика кількість дрібної гнучкою сітки, товстої гнучкою дроту (5-6 мм), вазелін.
Інструкція
1
Виліпити з пластиліну макет деталі, що виготовляється обважування. Для того щоб майбутня деталь відповідала машині по стилю, зробіть це безпосередньо на автомобілі. Для збереження форми в товстих частинах майбутньої деталі прокладете бруски, в тонких - дріт. Продумайте, як будете знімати вийшла конструкцію. Макет в кінцевому підсумку повинен виглядати якнайкраще, щоб уникнути великого обсягу кропіткої роботи з доведення готової деталі. Не забудьте ніші для установки протитуманних фар і повітрозабірників.
2
Візьміть дерев'яний ящик такої величини, щоб в нього помістився пластиліновий макет з запасом не менше 5 см з кожного боку. У ящику повинні бути підтримуючі елементи, щоб пластиліновий макет не торкався дна і стінок ящика. Макет укладіть в ящик лицьовою стороною вниз, попередньо змастивши вазеліном.
3
Приготуйте гіпсову суміш сметаноподібної консистенції і залийте її в ящик з макетом. Суміш не повинна покривати макет повністю, щоб мати можливість для його вилучення. Повинна злегка визирати верхня (зворотна) частину пластилінового макету. Гіпсової суміші має бути достатня кількість, щоб зробити всю заливку в єдиний візит. Після заливки гіпсова суміш залишається застигати на строк від одних до декількох діб залежно від кількості гіпсу.
4
Після вилучення пластилінового макету виходить гіпсова порожнину - форма для виклеіванія деталі. Висвердлите в ній тонкі отвори для циркуляції повітря, потім промажте вазеліном. Замурзані повітряні отвори проткніть тонким дротом.
5
Приготуйте епоксидну суміш. Склотканина наріжте смугами по ширині елементів з мінімальною кривизною і почніть викладати шарами в гіпсову порожнину. Передбачте точки і місця кріплення майбутньої деталі. Шари повинні бути без повітряних бульбашок (особливо перший). Виклавши 2 мм шарів, прокладете тонку сітку для посилення. Також тонкою сіткою підсильте місця кріплення. Поверх сітки викладайте ще 2 мм шарів склотканини. Залийте епоксидної сумішшю.
6
Після ретельного просушування витягаємо вийшла деталь і піддаємо її доведенні, шліфовці і підгонці.
Зверніть увагу
Всі операції, пов'язані з епоксидною смолою виконуються в добре провітрюваному приміщенні, тому епоксидна суміш токсична.