Як кріпити евровагонку.

Евровагонка - універсальне і екологічно чисте покриття, що застосовується в обробці будинків. Вона довговічна, не піддається гниттю і виглядає дуже естетично. Правильне і якісне кріплення впливає не тільки на зовнішній вигляд приміщення, але і на термін служби самої евровагонки.
Вам знадобиться
  • - саморізи;
  • - шуруповерт;
  • - цвяхи;
  • - молоток;
  • - скоби;
  • - степлер.
Інструкція
1
Кріплення евровагонки на стіну здійснюйте тільки в тому випадку, якщо стіна ідеально рівна, в інших випадках кріпите евровагонку до додаткових дерев'яних рейках.
2
Дошки можна розташувати в будь-якому вподобаному напрямку: горизонтально, вертикально чи по діагоналі. Горизонтально укладати евровагонку краще в вузьких приміщеннях, в цьому випадку приміщення візуально стає ширше. Вертикальне кріплення вагонки зорово збільшує висоту. Діагональну же обшивку зробити складніше, до того ж для її кріплення потрібно більше матеріалів.
3
Горизонтальное кріплення євровагонки найчастіше здійснюється за допомогою саморізів. При цьому починати монтаж можна в будь-якому напрямку, як з підлоги, так і зі стелі, вибираючи найбільш гладку поверхню. Спочатку зробіть в дошці отвір довжиною близько 10 см, потім закручуйте саморізи шуруповертом.
4
У тих приміщеннях, де бездоганна обробка не так важлива, можна використовувати цвяхи. Однак не варто забивати в дошки звичайні великі цвяхи, бо існує велика вірогідність того, що євровагонка розколеться. Візьміть для кріплення спеціальні цвяхи з невеликими капелюшками.
5
Домогтися красивого зовнішнього вигляду покладеної евровагонки дозволить потайное кріплення з використанням скоб. В цьому випадку обшивку починайте від стелі до підлоги. За допомогою будівельного степлера скоби вбиваються в шип під кутом в 45 градусів. При акуратному використанні скоби повністю входять в дерево і не заважають монтажу наступної дошки.
6
Після кріплення євровагонки пройдіться по ній спеціальними засобами, що захищають від комах.
Зверніть увагу
Здійснюйте зберігання евровагонки тільки в абсолютно сухому приміщенні і тільки в заводській упаковці. Не допускайте великих перепадів температури і попадання на евровагонку прямих сонячних променів. Кріпити евровагонку краще при температурі від + 5 і відносній вологості не більше 65%.
Корисна порада
За дві доби до монтажу зніміть заводську упаковку з евровагонки, щоб матеріал набрав необхідну вологість.