Як вибрати саб.

Якщо ви задумалися про встановлення акустичної системи в ваш автомобіль, то вам ніяк не обійтися без « саба ». Сабвуфер відтворює низькі частоти, тим самим створює якісний звук. Але до вибору цього обладнання теж потрібно підійти з розумом.
Інструкція
1
Не варто безоглядно довіряти думкам авторитетних журналів, які тестують різні відомі марки автомобільних сабвуферів, так як ціни на ці «Саби» дуже завищені. Сабвуфери діляться на декілька класів: корпусні «Саби» і сабвуферні колонки. А корпусні діляться на сабвуфери закритого, фазоинверторного і смугового типів, а також сабвуфери з пасивним радіатором.
2
«Саби» закритого типу - найпоширеніший варіант, який вибирають автовласники. Оптимальна форма - це усічена піраміда зі стороною, нахиленою під кутом в 23 градуси. Робиться такий кут для того, щоб «саб» впритул підходив під задню стінку багажника.
3
Сабвуфер фазоінверторний являє собою «саб» з вбудованою трубою для настройки низькочастотних хвиль. Також добре поширений він серед автолюбителів.
4
Сабвуфери смугового типу відрізняються тим, що басовий динамік прибраний всередину корпусу, а відтворення звуку йде через фазоинвертор.
5
«Саби» з пасивним радіатором відрізняються наявністю другого додаткового динаміка, який необхідний для пониження резонансної частоти. Даний тип використовується в дорогих автомобілях і потребує ретельної налаштуванні професіонала.
6
Вартість сабвуфера для вашого автомобіля потрібно визначати по простому правилу: не більше 20 відсотків від вартості автомобіля.
7
Існують автомобільні «Саби» з вбудованим підсилювачем. Вони називаються активними. Вартість активного і пасивного сабвуферів приблизно однакова, але якість першого значно гірше.
8
Коли ви придбали сабвуфер, виберіть підсилювач. Встановлюйте даної акустичної системи в спеціалізованих сервісах, щоб отримати справжню насолоду від звуку, який відтворюватиметься.
9
сабвуферного колонки мають більш низьку ціну через відсутність корпусу. Вони встановлюються в дерев'яну полицю автомобіля. Але якість звуку нижче, ніж у корпусного аналога.