Як накачати шию швидко. Як качати м'язи шиї.

Якщо ви хочете поліпшити рельєф своєї шиї, доведеться витратити як мінімум кілька місяців на тренування. На перший погляд м'язи цієї частини тіла зовсім не важливі. Але тільки на перший. Справа в тому, що міцна шия дозволить захистити хребет від різних пошкоджень. Саме це змушує не тільки атлетів, а й звичайних людей качати шию.
Інструкція
1
Як тільки ви вирішили накачати шию, вирушайте в тренажерний зал. У будь-якому з них до вас буде приставлений професійний тренер, який пояснить призначення наявних тренажерів. Підберіть підходящу саме вам програму тренувань і починайте заняття. Робити це треба з урахуванням ваших фізичних можливостей, підготовки, вільного часу і т.д. Однак при повній зайнятості ви можете накачати м'язи шиї і вдома.
2
Якщо ви віддали перевагу тренування в стінах рідного дому, запасіться терпінням, тому вправлятися вам доведеться часто. Доведено, що краще виконувати певні завдання кілька разів з меншим навантаженням на цю групу м'язів, ніж робити це рідко, але дуже інтенсивно. Заведіть собі правило обов'язково робити загальну розминку.
3
Для того щоб накачати шию, вам належить дотримуватися певних правил. По-перше, тренування повинна проходити плавно і без різких рухів. Досягнення ефективного результату залежить від кількості вправ і підходів. Виконуйте приблизно по 3-4 різних завдань в кількості 10-20 разів.
4
Будьте готові до невеликого запаморочення, яке може виникнути в результаті рясного кровопостачання. Також ви можете помітити м'язовий біль в області шиї, яка свідчить про правильному проведенні тренувань. Не хвилюйтеся, тому дуже скоро це пройде. Особливу увагу варто приділити протягам і переохолоджень, які ви повинні уникати під час і після занять.
5
Найпростішим способом накачати шию стане вплив власної сили на м'язи шиї. Для цього зчепіть долоні в замок на потилиці і починайте натискати на нього. Ви повинні за допомогою м'язів шиї протистояти цьому впливу. Також можна вдатися до допомоги партнера.
6
Ще однією методикою стало використання різних пристосувань. Наприклад, гир і млинців, які кріпляться за допомогою лямок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g7MjiSd1Rlc
Зверніть увагу
Як накачати шию в домашніх умовах. Потужна шия є показником міцного чоловічого тіла. Її видно практично в будь-якому одязі, і саме по шиї можна судити про силу чоловіка. Як накачати шию в домашніх умовах. Всі вправи, які зміцнюють шиї м'язів можна розділити на три основні групи
Корисна порада
Як накачати шию. Сильна і гнучка шия важлива як для чоловіків, так і жінок. Зрештою на шиї знаходиться наша голова, а крім того вона завжди відкрита і по ній можна судити про вашу поставу і дива. Щоб зрозуміти, як накачати шию в домашніх умовах вам слід виконувати комплекс вправ (картинки нижче) близько 2-3 разів на тиждень.
Красива, Накочена шия - першорядний атрибут атлета або просто людини, яка серйозно займається спортом. В процесі тренувань на неї здійснюється навантаження, достатня для збільшення м'язової маси шиї, але якщо ви хочете збільшити її ще, досить слідувати декільком простим правилам.
Вам знадобиться
  • - Гиря
Інструкція
1
Виконуйте вправи на розвиток трапеції. Встаньте прямо, візьміть гирю в руки. Підтягніть гирю до підборіддя, напружуючи шию . Повільно опустіть гирю. Повторіть вправу п'ятнадцять разів, після цього повторіть вправу ще чотири рази, роблячи перерву на тридцять секунд перед кожним підходом.
2
Виконуйте вправу на бічні м'язи шиї. Сядьте на стілець, спина пряма, очі дивляться прямо. Переведіть голову в кожну сторону до максимального кута. Виконуйте вправу повільно, ретельно контролюючи кожен рух.
3
Нахиліть голову вниз до торкання підборіддям грудей. Повільно підніміть голову вгору і закиньте до самого упору. Плавно виконуйте вправу, після чого виконуйте повороти голови спочатку з лівої сторони на праву, потім з правої сторони на ліву. Повертайте голову до кінця, ретельно контролюючи, щоб голова поверталася повільно і плавно, напружуючи м'язи шиї при кожному повороті.
Зверніть увагу
Виконуйте кожну вправу повільно, концентруючи зусилля на шиї.
Корисна порада
Протягом кожної вправи із зусиллям напружуйте шию.