Як прилаштувати будинок до будинку. Як побудувати прибудову до будинку.

Відмінний спосіб збільшити кількість житлових квадратних метрів - зробити каркасну прибудову до будинку. Цей варіант прибудови до будинку має чимало плюсів: таке будівництво недорого, часу на нього йде не багато, атак як споруда досить легка, то вона не дає усадку і не вимагає пристрою потужного фундаменту.
Інструкція
1
Каркасна технологія передбачає два варіанти: панельний і рамковий. Каркасно-панельний варіант - це прибудова з готових панелей. В них вже є отвори для вікон і дверей. Все, що потрібно зробити будівельникам - це зібрати панелі, скріпити їх. Це не складніше, ніж зібрати конструктор. Найголовніше - щоб підстава повністю збігалося з розмірами панелей. Каркасно-рамкова технологія використовується при будівництві складних конструкцій. При ній всі елементи будинку збирають і підганяють вже на самому будівельному ділянці.
2
Яким би таку будову не здалося легким, воно володіє хорошими теплоізоляційними якостями. Низька теплопровідність каркасних стін дозволяє приміщенню швидко прогріватися і тримати тепло. Це актуально для дачних будинків, які можуть довго стояти неопалюваними, але якщо ви приїдете і затопите, то приміщення швидко прогріється.
3
Процес будівництва каркасної прибудови до будинку наступний. Спочатку монтується несучий каркас з бруса або металу. Саме він прийме на себе функції несучих конструкцій. В каркас входять несучі стійки, перемички, балки і обв'язка. Цей каркас обшивають листовим матеріалом, а потім утеплюють в декілька шарів, щоб поліпшити теплоізолюючі властивості. Потім слід зовнішня обробка і внутрішня. Обробку краще робити з тих же матеріалів, якими оброблений будинок, до якого прилаштовується нове приміщення, щоб не допустити стилістичної та архітектурної дисгармонії.