Як малювати квіти гуашшю.

Діти дуже люблять малювати, особливо фарбами. Однією з найвибагливіших фарб для малювання є гуаш. Основою художнього виховання дитини є малювання натюрмортів, в тому числі і квітів. Як намалювати квіти гуашевими фарбами?
Інструкція
1
В даний момент ринок пропонує велику різноманітність товарів для дитячої творчості, в тому числі і гуаші. Вся вона приблизно однакова за складом. Гуаш не токсична для малювання, проте її потрапляння на слизову оболонку або в травну систему загрожує ускладненнями, тому не залишайте маленьких дітей, які малюють гуашшю, без нагляду. Гуаш досить жирна і не вимагає сильного розведення водою, вона і без цього прекрасно лягати, на відміну від акварелі. Однак мокрим пензлем ви легко можете поправити помарку, чого не зробиш, наприклад, з масляною фарбою. Тому гуаш так добре підходить для дитячої творчості. Також вона легко змішується між собою, утворюючи нові кольори і відтінки.
2
Для того щоб намалювати квіти гуашшю, необхідно спочатку зробити начерк олівцем. Квіти малювати досить просто, необхідно просто поспостерігати за ними в природі. Квітка складається, як правило, з пелюсток, зібраних навколо серцевини. Пелюстки малюються у вигляді простих геометричних фігур. У більшості квітів пелюстки округлої форми, але більш довгастої, ніж серцевина. Не старайтесь намалювати все пелюстки однакової форми, в природі немає нічого абсолютно ідентичного. Якісь пелюстки можуть бути менше, якісь більше. Одні скручені, інші распрямлени. Одні яскравих і насичених кольорів, а інші вже втрачають свої фарби, готуючись опасть.
3
Після того як ви намалювали начерк олівцем, приготуйте фарби. Якщо це необхідно, на палітрі змішайте потрібні кольори, щоб отримати нові відтінки. Там, де на квітку падає світло, пелюстки будуть світліше. В тіні їх колір буде більш насиченим. Основою складання нової кольорової палітри при малюванні гуашшю, є додавання білил - тобто білої фарби. За допомогою цього ви можете передати як бляклість фарб, так і прозорість кольору. Якщо ви будете додавати в фарбу чорний колір, але навпаки, отримаєте більш яскраві і темні кольори. Не старайтесь виділити контур пелюсток і квітки іншим кольором, особливо чорним, якщо, звичайно, не хочете домогтися мультиплікаційних зображення - це одна з найбільш поширених помилок при малюванні фарбами. Намалюйте стебло квітки. Він буде темніше у головки квітки, так як на нього буде падати тінь від бутона.