Як прибрати м'язи на руках.

Кожна жінка хоче виглядати привабливо. Часом це необхідно їй для залучення сильної половини людства. Однак у більшості випадків це лише додає їй впевненість у своїх силах. На жаль, регулярні тренування не тільки позбавляють вас від зайвого жиру, але й качають м'язи . Зрештою, ви ризикуєте перетворитися на чоловікоподібну дівчину. Так що доводиться вчасно позбавлятися від м'язів.
Інструкція
1
Якщо ви - тендітна дівчина, яка боїться роздобути перекаченние м'язи на руках, відразу ж прислухайтеся до наступних порад. На сьогоднішній день існує кілька способів, які дозволяють швидко позбутися від цієї проблеми.
2
По-перше, поставте певні рамки, що зачіпають кількість споживаних вуглеводів. Не замислюйтесь про жири. Справа в тому, що саме вуглеводи утворюють підшкірні складки в тому випадку, якщо не перетворюються вчасно в енергію.
3
По-друге, по можливості відмовтеся від солодких і жирних страв. У подібних делікатесів є неприємна особливість - накопичувати воду в м'язах. У результаті навколо них також утворюються жири. Таким чином, найкращою їжею є продукти з високим вмістом білка: сир, курка, яйця і т.д.
4
По-третє, зверніть свою увагу на кардіо-вправи. Вони дозволять вам в короткий термін позбутися від великої м'язової маси. Досить займатися аеробікою кілька разів на день. У більшості випадків подібні вправи роблять перед сніданком і через 2 години після вечері.
5
По-четверте, для створення більш плавних обрисів рук робіть вправи на розтяжку. Подібні тренування виконуйте повільно, не поспішайте. Постарайтеся приділяти цьому годину в день.
6
По-п'яте, ретельно стежите за всіма своїми змінами та відчуттями. З цією метою заведіть щоденник тренувань, в якому можна записувати кількість і тип виконаних вправ, з'їденої їжі і т.д. Так ви зможете відслідковувати, що в даний момент необхідно вашому організму. Для підтримки організму приймайте різні вітаміни.
7
Ну і нарешті, спробуйте полюбити йогу. Ця методика дозволяє розслабити все тіло, домогтися дивовижною легкості і грації. Крім усього іншого, ви будете почувати себе відпочив.