Як назвати магазин квітів.

Квітковий магазин - це, свого роду, виставка квітів. Тут можна знайти всілякі види зрізаних квітів, тих же троянд, тюльпанів і навіть ромашок. Також можна помилуватися рослинами в горщиках, а потім всю цю красу комусь піднести.
Інструкція
1
Придумайте вашому магазин у таку назву, яке служило б запрошенням увійти. Щоб він дарував радість і насолоду, потрібно в нього зазирнути. Назва квітковому магазин у підібрати нескладно. Спочатку випишіть назви конкурентів, що знаходяться поблизу. Або ж, якщо це інтернет- магазин , потратьте декілька годин для пошуку подібних. Потім проаналізуйте всі отримані назви з довгого переліку. Розділіть всі імена магазин ов на дві колонки. В одну випишіть ті, які вам подобаються, в іншу - які є відразливими.
2
На підставі аналізу визначитеся, хочете ви продовжити цей ряд або ж, навпаки, відокремитися від них на недосяжну відстань. У випадку з магазин ом в приміщенні креативність зіграє вам на руку: товар видний особою, а назва інтригує. А от з інтернет- магазин ом складніше. Тут в пошукових системах навряд чи будуть шукати щось, несвязанное прямо зі словом «квіти».
3
Підберіть ім'я магазин у таке, яке б дуже легко запам'ятовувалося. Будьте обережні, запам'ятовуватися воно повинно не взагалі як частина мови, а в поєднанні саме з вашою (!) Квіткової імперією. Також назва не повинна бути таким, яке можна приміряти під безліч речей: туалетна вода, прикраси тощо.
4
Дізнайтеся свою категорію покупців. Для цього поспостерігайте деякий час за конкурентами поблизу місця розташування вашого квіткового магазин а. Визначте вік клієнтів та їх купівельну спроможність. Також виділіть постійних любителів квітів. Тепер відфільтруйте назви, придумані раніше, щоб вони притягували людей з цільової аудиторії.
5
Спробуйте вимовити вибране вами слово або словосполучення. Мова ламатися при цьому не повинен. І, звичайно ж, назва повинна звучати красиво і по-квітковому. За наявності декількох варіантів виберіть той, який ближче вам по духу.
Багато починаючі підприємці приділяють велике значення назвою своєї фірми, магазина або підприємства. І зробити це буває деколи дуже складно, оскільки безліч вже давно надокучили в голові імен заважають вибрати одне єдине для себе. Багато хто намагається пов'язати його якось зі своїми ініціалами, деякі - з якимись знаковими подіями або місцями. Назви магазинів народжуються по-різному. І щоб тут не помилитися, потрібно знати кілька основних правил і дотримуватися їх при виборі назви магазина .
Вам знадобиться
  • наукове видання «Основи реклами і маркетингу», енциклопедія рослин і квітів.
Інструкція
1
Для того щоб дати правильне і в той же час гарна назва вашому магазину квітів, необхідно знати хоча б основи реклами і маркетингу. Звичайно, для цього не обов'язково закінчувати інститут, але постарайтеся з цим ознайомитися з допомогою наукової літератури чи інтернету. Після цього вам точно стане легше придумати назву.
2
Ім'я магазина має привертати, бути лаконічним і звучним. Воно повинно відразу запам'ятатися і згадатися при необхідності, навіть через якусь кількість часу. Назва квіткового магазина буде звучати серед людей, передаватися з вуст в уста, і це якраз і стане основним двигуном вашої реклами.
3
Подумайте про цільову аудиторію. Ви повинні обов'язково знати, якої категорії людей ви будете продавати свій товар, тобто як ви будете позиціонувати себе на конкурентному ринку, і хто буде основними вашими покупцями.
4
Пошукайте довідник квітів або енциклопедію яку-небудь. У світі існують дуже гарні назви рослин, які відмінно можуть поєднуватися з ім'ям вашого магазина . Тільки зверніть увагу на те, щоб воно обов'язково легко вимовлялося і запам'ятовувалося.
Зверніть увагу
У назві вашого магазину спробуйте уникнути слів «квіти» і «квітковий». Це мають бути якісь красиві, феєричні, асоціативні з квітами слова, але ні в якому разі не самі «квіти», щоб не отримати «масло масляне».
Корисна порада
Хоч придумати назву часом буває дуже важко, але не недооцінюйте його значення. Яскраву назву вашого магазину цілком може визначити подальшу його долю. Процес створення імені може стати довгим і в якійсь мірі болісним, але все одно будьте уважні, не шкодуйте часу, сил і своїх розумових можливостей. Придумайте назву, яка вже з завтрашнього дня може стати популярним, відомим і статусним серед безлічі таких же магазинів квітів.