Як підключити на стільниковому інтернет.

Якщо ви хочете користуватися інтернетом на своєму стільниковому телефоні, то замовте спеціальні настройки. Їх надає кожен російський оператор зв'язку. Процедура підключення є повністю безкоштовною, а в подальшому кошти будуть зніматися з рахунку безпосередньо за скачуваний трафік.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся послугами оператора зв'язку «МТС», тоді для отримання інтернет-налаштувань наберіть безкоштовний номер 0876 і натисніть клавішу виклику. Зробити підключення можна, заповнивши спеціальну форму запиту на офіційному сайті компанії. До речі, абоненти також можуть замовити автоматичні налаштування за допомогою відправки SMS-повідомлення без тексту на короткий номер 1234.
2
Клієнтам мережі «Білайн» доступні два різних варіанти підключення інтернету на телефоні. Варіант номер один - це зв'язок на основі GPRS-з'єднання, а варіант номер два - навпаки, без нього. Для того щоб активувати з'єднання першого типу, скористайтеся USSD-командою * 110 * 181 #. Для другого з них існує номер USSD-запиту * 110 * 111 #. Після того, як ви відправите запит і отримайте настройки, «перезавантажте» свій стільниковий телефон (відключіть його і знову увімкніть). Це проста дія дозволить набути чинності автоматичним налаштуванням.
3
Абоненти оператора зв'язку «Мегафон» для підключення інтернет-з'єднання повинні зателефонувати за номером абонентської служби 0500 (він призначений для викликів з стільникових телефонів) або 502-5500 (для дзвінків з міських телефонів). Крім того, в будь-який момент можна звернутися в один з офісів технічної підтримки або салонів зв'язку «Мегафон». Співробітник компанії допоможе вам вирішити виниклу проблему з активацією послуги, встановить всі необхідні налаштування.
4
Не варто забувати і про короткий номер 5049, призначений для відправки смс-повідомлень. Для замовлення автоматичних налаштувань в тексті SMS вкажіть цифру 1. У тому випадку, якщо ж вам знадобляться настройки WAP або MMS, одиницю замініть двійкою і трійкою відповідно. Є ще два номери, на які ви також можете зателефонувати: номер 05049 і 05190.