Як прибрати екранну лупу. Як прибрати з автозапуску екранну лупу.

Спеціальна утиліта «Екранна лупа» операційної системи Windows дозволяє збільшити зображення на екрані в спеціально відведеному полі. Якщо ви деякий час користувалися лупою, але у вас з'явилася необхідність прибрати її з екрана, виконайте одну з описаних операцій.
Інструкція
1
Клацніть правою клавішею миші на ділянці екрана, в якому відображено збільшене лупою зображення. У який з'явився випадаючому меню виберіть слово приховати.
2
Також за допомогою контекстного меню, викликаного правою клавішею миші, можна повністю вийти з режиму лупи. Для цього наведіть стрілку миші на слово «Вихід» і натисніть ліву кнопку.
3
Під час використання екранної лупи у вас на робочому столі поверх інших вікон може перебувати вікно з назвою «Параметри екранної лупи». У нижній частині цього вікна розташовується кнопка «Вихід». Натиснувши її, ви вийдете з режиму екранної лупи.
4
Внизу екрана монітора знаходиться «Панель завдань». Знайдіть на ній прямокутник з написом «Параметри екранної лупи». Натисніть правою клавішею миші на цей прямокутник і виберіть пункт «Закрити». Екранна лупа буде закрита.
5
Якщо з якоїсь причини ваш комп'ютер став повільно виконувати функції в момент роботи екранної лупи, вимкнути її можна за допомогою «Диспетчера завдань». Натисніть одночасно клавіші клавіатури Ctrl, Alt і Del. Через кілька секунд з'явиться вікно «Диспетчера завдань». Виберіть вкладку "Процеси" вгорі вікна, якщо вона не обрана. Перед вами відкриється список запущених додатків і спеціальних програм комп'ютера. Знайдіть у списку напис magnify.exe і виділіть її. Натисніть на кнопку «Завершити процес» у правому нижньому куті вікна.
6
Можливо екранна лупа прописалася в автозавантаженні операційної системи. Для того щоб її звідти прибрати, вам треба буде зайти в параметри автозавантаження. Натисніть кнопку «Пуск» і у вікні слово «Виконати». З'явиться вікно запуску програми. В поле, доступному для введення тексту, наберіть слово msconfig і натисніть «OK». Відкриється вікно налаштування системи, в якому є вкладка "Автозавантаження". Використовуючи бігунок, перейдіть додатків і зніміть галочку з пункту, відповідного екранної лупі.