Як правильно шити.

Шиття - прекрасне хобі. Воно допомагає не тільки чудово провести час, а й створити щось нове і потрібне своїми руками. Це може бути і текстиль для дому, і одяг, і іграшки.
Інструкція
1
Збираючись що-небудь зшити, визначитеся з виробом і його фасоном. Коли ви це зробите, можна вибрати тканину. Якщо ви тільки починаєте шити, намагайтеся віддавати перевагу натуральним тканинам - льону, бавовни, бязі, флісу, ситцю. Ці тканини не ковзають, а значить, не будуть зрушуватися при шиття, полегшуючи вам роботу. Якщо вам необхідно зшити виріб з дорогою і важкою для шиття тканини (атласу, шовку або органзи), спочатку все ж спробуйте зшити його з дешевої тканини, приміряти й оцінити всі недоліки викрійки, потім поправити її, і тільки після приступати до розкроюванні і шиттю з хорошої тканини. Сучасні магазини пропонують великий вибір текстилю - на будь-який смак і достаток. Не обмежуйте вашу фантазію, експериментуйте і поєднуйте різні види тканини, спробуйте, наприклад, зшити сумку з тонкої штучної шкіри або курточку зі штучного хутра. Ці матеріали, як правило, мають тканную неслизьку підкладку і досить легкі в зверненні.
2
Також дуже важливий при шиття вибір швейної машинки. Сучасний ринок техніки для дому пропонує досить компактні моделі, що поєднують функції як самої швейної машинки, так і оверлока для обробки швів. Також є програмовані швейні машинки, які дозволяють обробляти петлі для гудзиків, вшивати замки і навіть вишивати. Не бійтеся різноманіття функцій, такі машинки прості в управлінні, якщо строго слідувати додається інструкціі.Вибор фурнітури для шиття дуже багатий: різноманітні блискавки, кнопки, різнокольорові гудзики, часом нагадує дорогоцінні камені - очі мимоволі розбіжаться. Підбирайте фурнітуру під колір тканини, стежте, щоб все було гармонійно.
3
Одна з найбільш важливий стадій шиття - це розробка викрійки. Багато викрійки можна знайти в інтернеті, роздрукувати їх на великих аркушах. Далі точно підігнати за своїми мірками і починати кроїти. При розкроюванні сколюють частини тканини англійськими булавками, щоб симетричні деталі вироби не зсковзували і були акуратними. Пам'ятайте про припуски на шви і застібку. На шви досить залишати по сантиметру, а на застібку від півтора до трьох сантиметрів. Не забувайте постійно прасувати як розкроєні деталі, так і шви. Це додасть виробу більш охайний вигляд і дозволить легше Наживляємо деталі і прошивати їх на машинці, особливо це стосується обробки країв виробу. Після того, як ви все зшили, вшили необхідну фурнітуру і обробили шви, пропрасуйте ще раз, зверніть увагу, що всі шви повинні бути запрасовані на одну сторону.