Як скопіювати текст на комп'ютер. проблема комп'ютер не копіює текст.

Початківець користувач ПК може зіткнутися з такою проблемою. У вас є книга або інше друковане видання, текст якого необхідно скопіювати на комп'ютер. Або на якомусь сайті ви знайшли корисну інформацію і хочете її зберегти як текст ового файлу. Як діяти в таких ситуаціях?
Вам знадобиться
  • · Сканер
  • · Програма для розпізнавання тексту
  • · Доступ в інтернет
  • · Текстовий редактор
Інструкція
1
Якщо треба зберегти інформацію з друкованого видання, ви можете набити текст вручну, але це досить довгий і нудне заняття. Краще скористайтеся сучасними розробками в області копіювання та розпізнавання текст а. Спочатку відскануйте документ.Многіе сканери мають в програмному забезпеченні дуже корисну функцію розпізнавання текст а. Результатом сканування буде документ в текст овом форматі, скопійований з друкованого ізданія.Но, на жаль, вбудована функція не надто якісно розпізнає слова, особливо, якщо ваш исходник був погано надрукований. В текст е зустрічатиметься дуже багато помилок - букви будуть замінені на інші, схожі за написанням літери або навіть цифри.
2
Інший варіант - скористайтеся спеціальною програмою, яка розпізнає текст з відсканованої картинки. Результат такого копіювання текст а на комп'ютер буде якіснішим.
3
І третім варіантом буде використання онлайн сервісу для розпізнавання текст а. На таких ресурсах пропонується завантажити через інтернет відсканований документ. Після розпізнавання ви також отримаєте текст , який згодом можна скопіювати в будь текст овий редактор. Але і тут теж будуть помилки, які доведеться правити.
4
Уважно прочитайте отриманий в результаті розпізнавання документ. Не забувайте звірятися з ісходником. Внесіть виправлення там, де це необхідно.
5
Щоб скопіювати текст , необхідно помістити його в буфер обміну. Для цього підведіть курсор до початку документа. Натисніть ліву кнопку миші, і не відпускаючи її, проведіть курсор по всьому текст у до кінця. Тепер відпустіть кнопку.Можно скористатися іншим методом виділення. Встановіть курсор на початку текст а. Натисніть кнопку Shift і, не відпускаючи її, просуньте курсор до кінця за допомогою стрілок. Потім відпустіть Shift.После цього натисніть праву кнопку миші і виберіть із запропонованого меню функцію "Копіювати" або натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + C.Благодаря цій дії, вся виділена інформація буде скопійована в буфер обміну комп'ютер а .
6
Тепер вам залишилося тільки вставити дані з буфера обміну. Відкрийте документ, в який планується скопіювати текст . Натисканням на праву кнопку миші викличте допоміжне меню, де виберіть функцію «Вставити» або натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + V. Вся інформація буде вставлена в ваш документ.Пользуясь буфером обміну, ви можете копіювати текст з інтернету або інших джерел.
Ви знайшли в інтернеті сайт з цікавить вас інформацією. Залишилося тільки скопіювати її на свій комп'ютер для подальшого використання в режимі офф-лайн. Зробити це можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Самий елементарний спосіб копіювання матеріалу - зберегти всю сторінку сайту в форматі html. В даному випадку ви збережете в комп'ютер всю сторінку - разом з рекламними банерами, малюнками та ін. Розглянемо це на стандартному браузері Windows, Internet Explorer. Для збереження необхідно зайти у верхній панелі браузера в меню: Файл -> Зберегти як. В сплившем вікні виберіть тип файлу "Веб-сторінка повністю" і натисніть "Зберегти". Тепер навіть при відключеному інтернеті можна переглянути інформацію сторінки повністю в автономному режимі браузера.
2
Якщо вам потрібна тільки текстова інформація, то треба виконати наступне: - курсор миші навести на лівий верхній кут потрібного фрагмента тексту; - натиснути ліву кнопку миші і не відпускаючи її, вести вниз по тексту, поки не виділиться необхідний фрагмент; - на виділений шматок тексту натиснути правою кнопкою миші і в сплившем віконці вибрати команду "копіювати"; - запустити редактор Microsoft Word і в новому вікні натиснути правою кнопкою миші і вибрати команду "вставити" .У результаті цього текст з сайту скопіюється в документ Word, який ми зберігаємо вже на своєму комп'ютері.
3
Є сайти, з яких неможливо звичайним способом скопіювати текст - коли адміністратор сайту ставить захист від копіювання. В цьому випадку можна скористатися таким варіантом: + - на відкритій сторінці сайту розташовуємо потрібний текст так, щоб він знаходився в зоні видимості і натискаємо клавішу PrtScr/Print Screen. Таким чином ми "фотографуємо" видиму частину сайту в оперативну пам'ять компьютера.- запускаємо будь-який графічний редактор, наприклад стандартний Paint; - у вікні редактора натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо команду "Вставити"; "Сфотографована" частина сайту виявиться в вікні редактора. Тепер можна зберегти картинку і при необхідності отримати готовий до редагування матеріал за допомогою будь-якого засобу розв'язання тексту, наприклад ABBYY FineReader. Також це можна зробити в інтернеті в онлайн розпізнавачів на сайті onlineocr.ru.
Корисна порада
При великому обсязі тексту можуть виникнути труднощі при "перемотування" сторінки сайту вниз. Щоб полегшити завдання виділіть перше слово тексту, за допомогою бігунка опустіться в самий низ матеріалу, натисніть клавішу Shift, і, не відпускаючи її, клацніть мишкою по останньому слову. Весь текст виявиться виділеним.