Як оплатити скайп через Яндекс-гроші. Як платити за стаціонарний телефон через яндекс гроші.

Скайп - одна з найпростіших і популярних програм для спілкування в усьому світі. З її допомогою можна безкоштовно дзвонити з комп'ютера на комп'ютер, а за невелику плату - також на стаціонарні та мобільні телефони. Оплатити скайп можна різними способами, в тому числі через Яндекс. Гроші .
Вам знадобиться
  • - обліковий запис в скайпі;
  • - гаманець Яндекс.Денег;
  • - інтернет-з'єднання.
Інструкція
1
Скайп - одна з найпопулярніших програм для текстового і голосового спілкування. Простота установки, низькі системні вимоги, наявність російського інтерфейсу - ось його основні переваги. Але головне, звичайно, можливість спілкуватися безкоштовно з людьми в будь-якій точці земної кулі. Дзвінки між користувачами програми не тарифікуються. А для того, щоб дзвонити на стаціонарні або мобільні телефони, досить поповнити рахунок. Існує безліч способів оплатити скайп, але одним з найзручніших залишаються Яндекс. Гроші .
2
Оплатити скайп через Яндекс. Гроші можна двома способами. Перший варіант - поповнити рахунок в інтерфейсі самої програми. Для цього необхідно клікнути на кнопку «Поповнити баланс», після чого відбудеться перенаправлення в особистий кабінет користувача. Там необхідно вибрати суму до оплати і спосіб платежу - Яндекс. Гроші . Після підтвердження система автоматично відкриє сторінку платіжної системи, де буде необхідно авторизуватись і ввести платіжний пароль. Після того, як дані будуть оброблені, ви побачите повідомлення про зарахування коштів на рахунок.
3
Другий спосіб - оплатити скайп через Яндекс. Гроші безпосередньо зі сторінки платіжної системи. Для цього необхідно авторизуватися в системі і вибрати розділ «Оплатити». Потім перейти в категорію «Послуги зв'язку» і вибрати скайп. Після цього система запропонує вибрати суму платежу, авторизуватися і продовжити оплату. Для входу в систему скайп знадобиться ввести логін і пароль облікового запису. Після цього ввести платіжний пароль і дочекатися успішного завершення платежу.
Зверніть увагу
Невикористані кошти з рахунку в скайпі неможливо повернути.
Корисна порада
Слідкуйте за наявністю коштів на рахунку в скайпі або налаштуйте автоматичне поповнення балансу.
Програма Skype, зовсім недавно з'явилася в житті російських користувачів, вже користується величезною популярністю серед людей різного віку. Можливість здійснювати дзвінки, у тому числі і відео, оплачуючи тільки вартість інтернет-тарифу, не може не привертати людей, особливо на території такої великої країни. Однак мало хто користується ще однією корисною опцією Skype - можливістю дзвонити на міські і мобільні телефони за нижчими тарифами, ніж ті, що пропонують оператори телефонного зв'язку.
Вам знадобиться
  • Вихід в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб дзвонити через Skype на міські і мобільні телефони, необхідно попередньо внести гроші на свій рахунок. Самий зручний і швидкий спосіб зробити це - внести гроші через офіційний сайт програми. Для цього введіть в адресний рядок www.skype.com - ви опинитеся на головній сторінці сайту. У верхньому меню сайту, праворуч, ви побачите посилання «Поповнити рахунок». Перейдіть по ній.
2
Ви опинитеся на сторінці «Вхід або реєстрація». Якщо ви вже зареєстровані в Skype, введіть ваш логін і пароль у відповідні поля. Якщо у вас немає логіна в Skype, вам належить пройти процедуру реєстрації - для цього перейдіть на закладку «Реєстрація нових користувачів».
3
Після реєстрації увійдіть на сайт під своїм логіном і паролем. Ви опинитеся у вашому особистому кабінеті. Далі пройдіть по посиланню "Внести гроші на рахунок в Skype».
4
Ви опинитеся на першій сторінці платежу «Ваші дані». Відзначте галочкою у відповідному полі, яку суму ви бажаєте оплатити (5 євро або 10 євро), далі вкажіть ваші ім'я та прізвище, а також поштову адресу разом з індексом, і натисніть кнопку «Далі».
5
На сторінці «Спосіб оплати» відзначте галочкою, яким способом ви б хотіли здійснити оплату (Яндекс.Деньги або інша платіжна інтернет-система, кредитна карта Visa або MasterCard) і поставте галочку в полі навпроти фрази «Я приймаю умови обслуговування Skype ».
6
Далі ви будете перенаправлені на сторінку відповідної платіжної системи, де вам буде потрібно ввести необхідні дані (авторизуватися під своїм логіном і паролем, якщо мова йде про платіжну інтернет-системі, або ввести дані по вашій кредитній карті).
7
На наступній сторінці підтвердіть платіж.
8
Ви внесли кошти на рахунок в Skype, після цього ви можете оплачувати ваші дзвінки через Skype відповідно до умов обраного тарифу, а також, при бажанні, налаштувати автоматичне поповнення вашого рахунку.
Корисна порада
Якщо на вашому комп'ютері вже встановлена програма Skype, ви можете почати дзвонити відразу після оплати. Якщо ні, вам необхідно встановити програму - це легко зробити на офіційному сайті www.skype.com, пройшовши з головній сторінці за посиланням "Завантажити Skype".