Як чистити навушники.

При регулярної експлуатації навушників рано чи пізно сіточка, що захищає мембрану, забивається вушної сіркою. Не варто нарікати на недотримання гігієни, з проблемою забруднення навушників стикаються майже всі. Але не кожен знає, що в домашніх умовах дуже легко самостійно почистити навушники .
Вам знадобиться
  • - навушники, які ви хотіли б почистити;
  • - перекис водню;
  • - звичайний або малярський скотч;
  • - невелика місткість (наприклад, кришечка від пластикової пляшки;
  • - мініпилесос (для чистки оргтехніки)
  • або звичайний пилосос;
  • - кришечка, яка зможе щільно заткнути трубу пилососа;
  • - ізолента;
  • -шаріковая ручка без стрижня.
Інструкція
1
Підготуйте навушники . Постарайтеся заздалегідь очистити їх з зовнішнього боку, наскільки це можливо. Якщо у ваших навушників є гумові насадки, зніміть їх.
2
Візьміть заздалегідь підготовлену неглибоку ємність невеликих розмірів. Відмінно підійде звичайна кришечка від пластикової пляшки. Налийте в ємність перекис водню так, щоб глибина виявилася не більше 4 мм, інакше ви ризикуєте пошкодити мембрану навушників, а це вплине на якість звуку.
3
Акуратно укладіть в ємність з перекисом водню ваші навушники сіточкою вниз. Закріпіть зверху звичайним або малярським скотчем всю конструкцію, щоб навушник бува не вислизнув або не перевернувся. Залиште навушники відмокати на 20-25 хвилин. Секрет у тому, що перекис водню може ефективно розчинити вушну сірку, не пошкодивши при цьому важливих деталей навушника.
4
Після закінчення приблизно півгодини пасивна чистка завершиться. Вам потрібно буде витягнути розчинену сірку і залишки перекису водню з корпусу навушника. Чудово, якщо у вас є мініпилесос для чищення оргтехніки. Але якщо раптом ви не обзавелися такою технікою, то для чищення навушників можна пристосувати звичайний пилесос.Возьміте кришечку, яка в діаметрі приблизно дорівнює діаметру труби пилососа. Обмотайте її ізолентою для кращої фіксаціі.Сделайте в центрі кришечки отвір, в який щільно зможе увійти корпус кулькової ручки. При необхідності обмотайте ізоляційною стрічкою і корпус ручки для того, щоб закріпити в кришечке.У вас вийшла відмінна насадка на пилосос для чищення навушників.
5
Тепер переходите до активної чищенні навушників. Відклейте скотч і акуратно витягніть навушники з ємності. Ні в якому разі не перевертайте їх! Рідина може пошкодити мембрану.Аккуратно пропилесосьте навушники . Переконайтеся, що вся грязь висмоктана.
6
Перевірте звучаніе.Еслі вас не влаштовує результат, повторіть всі кроки ще раз.