Як записати у форматі мп3.

Формат mp3 достатньо популярний, завдяки непоганому співвідношенню розміру файлів і якості запису. Звичайно, у цього формату є і свої недоліки, але, як відомо, на смак і колір товаришів немає. А для того, щоб записати онлайн-трансляцію, або пару слів через мікрофон, цей формат прекрасно підійде. Для запису можна використовувати програми, зазвичай поставляються в комплекті з драйверами для звукової карти.
Вам знадобиться
  • Програма Creative Media Source Player
Інструкція
1
Налаштуйте параметри запису. Для цього в меню Tools («Інструменти»), яке знаходиться у верхній частині вікна плеєра, виберіть пункт Settings («Настройки»). В поле Recorded file location («Розташування записаного файлу») вкажіть папку, куди буде зберігатися записаний mp3 файл. Для цього клацніть по кнопці Browse («Перегляд») і виберіть папку у вікні. Натисніть на кнопку ОК.Нажміте на кнопку Change recording format («Змінити формат запису»). У списку, виберіть формат MP3 Stereo. За допомогою повзунка вкажіть бітрейт - кількість інформації, переданої за одиницю часу, записуваного файлу. Програма дає можливість записувати mp3 файли з бітрейтом від 24 до 320kbps. Чим вище біртейт, тим вище якість запису і, як це не сумно, розмір файлу. Натисніть кнопку ОК.Нажміте кнопку «Застосувати» і кнопку ОК у нижній частині вікна налаштувань.
2
Виберіть джерело записи. Для цього у вікні плеєра клацніть по трикутнику поряд з червоною кнопкою Record («Запис»). У списку, виберіть пункт Select recording source («Вибрати джерело записи»). Для запису онлайн-трансляції виберіть опцію Wave.
3
Увімкніть трансляцію і натисніть на кнопку Record. З цього моменту в файл буде записуватися весь звук, який ви чуєте в динаміках комп'ютера. В процесі запису у вікно плеєра буде виводитися інформація про тривалість записаного файлу.
4
Зупиніть процес запису, натиснувши на кнопку Stop в вікні плеєра. У вікні, вкажіть ім'я файлу і додаткову інформацію про трек: назва, виконавця і жанр. Додаткову інформацію вказувати не обов'язково, але вона допоможе вам орієнтуватися в колекції фото. В цьому ж вікні ви можете змінити місце на жорсткому диску комп'ютера, куди буде збережений mp3 файл. Для цього натисніть кнопку Browse і вкажіть папку для запису файлу. Натисніть на кнопку Save («Зберегти») у вікні програми.
Корисна порада
Для того щоб зробити запис у форматі mp3, використовуючи як джерело підключений до комп'ютера мікрофон, як джерело вкажіть Line-in або Microphone, залежно від того, куди підключений мікрофон. Якщо ви не впевнені, що знаєте це, просто вкажіть в якості джерела по черзі обидва варіанти, і, включивши запис, перевірте, з якого входу проходить сигнал.
На сьогоднішній день MP3 є найпоширенішим і популярним форматом музики. Він використовується скрізь: в мобільних телефонах, комп'ютерах, плеєрах. Для стандартизації та конвертації всієї музики в формат MP3 записуються музичні диски, адже MP3 дозволяє записати набагато більше музики, ніж класичний CDA.
Інструкція
1
Запис MP3 може вироблятися як з носія - музичного диска, так і на носій - чистий CD/DVD-диск. Спочатку розглянемо перший варіант: У вас є музичний диск з кількома треками, зазвичай, це один альбом. Вставте диск в CD-ROM і запустіть Windows Media Player. WMP є стандартним програвачем, яке поставляється з Windows. Майже відразу ж, після аналізу диска, WMP запропонує вам записати музику на жорсткий діск.Справа з'явиться треклист диска, і вкладки, серед яких буде вкладка «Запис». Натисніть на неї і трохи нижче, в самому правому боці екрану, ви побачите невеликий ярлик у вигляді віконця з галочкою. Виберіть його лівою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть «Додаткові параметри записи» .В вікні «Параметри» перейдіть на вкладку «Копіювання музики з компакт-диска». У підрозділі «Налаштування копіювання з компакт-диска» виберіть формат MP3 в випадаючому меню. Трохи нижче, бегунком встановіть бажану якість звуку. Краще звучання забезпечується при якості звуку в 320 Кбіт/с. Натисніть «Застосувати», потім "OK" і перейдіть назад в праву частину програвача, де відображається треклист музичного диска, щоб почати запис на вінчестер.
2
Другий варіант - запис музики з вінчестера на CD/DVD, зберігши формат MP3. MP3 може кодувати звук в свій цифровий формат VBR із змінною якістю звучання, який, на жаль, при записі через стандартне ПО Windows, може кодуватися з втратою звуку. Інакше кажучи, деякі треки просто не будуть програватися на плеєрі, телефоні або інших устройствах.Для того, щоб уникнути цього, використовуйте програму для запису дисків - Nero або Ashampoo. У кожній з цих програм є розділ «Записати MP3 диск». Виберіть цей розділ, і у вікні вкажіть папки з музикою або файли MP3, які ви хочете записати на диск. При виборі швидкості запису вказуйте саму мінімальну швидкість, наприклад, 2X або 4X. Це дозволить не пошкодити звукові файли.