Як побудувати кузню.

Насправді влаштувати сучасну кузню можна в будь-якому приміщенні і навіть під навісом на відкритому просторі. Головне, щоб була ковадло, ковальський горн для розігріву металу і негорючий підлогу. У кузні обробляють метал за допомогою розігріву, а також проводять відливку або сплав металів. Сьогодні ковальство переживає нове народження, а ковані з металу вироби популярні і затребувані як ніколи.
Вам знадобиться
  • - ковальське обладнання;
  • - будівельні матеріали.
Інструкція
1
Почніть будівництво з проекту. Зазвичай кузня, як і всяка майстерня, має невелику площу 15-20 м2 і мінімальна кількість вікон. Приміщення кузні відрізняється тим, що не вимагає окремого опалення, а в місці, де буде влаштовано ковальський горн, необхідна якісна витяжка.
2
По периметру майбутньої споруди влаштуйте стрічковий фундамент. Для цього викопайте траншею глибиною 1 м, шириною 0,5 м, насипте в неї пісок і гравій, утрамбуйте, встановіть опалубку з необрізної дошки, залийте опалубку бетоном, прокладаючи його знизу і зверху кількома рядами арматурних прутів.
3
Поверх застиглого бетону постеліть шар руберойду або іншого гідроізоляційного матеріалу, слідом починайте зводити стіни споруди. Підведіть кузню під дах.
4
Дах в кузні роблять двосхилим, щоб вона витримувала снігові і вітрові навантаження. Крім того, в стелі над ковальським гірському слід влаштувати природне вентиляційний отвір. Укладіть на готові стіни лаги стельового перекриття, встановіть вертикальні бруси і крокви. Покрийте дах латами і обраним покрівельним матеріалом, обшийте стеля та підлога горища негорючим матеріалом (наприклад, ГКЛ) .полі всередині приміщення засипте землею і гарненько утрамбуйте, потім насипте пісок, викладіть тротуарною плиткою або забетонують. Цього вимагає пожежна безпека, так як металеві розпечені заготовки часто падають з ковадла.
5
Для пристрою самої кузні вам буде потрібно ковадло з рівною незбиту поверхнею. Встановіть її на зварної каркас з металевого куточка. Висота ковадла розраховується з рівня розгинання руки коваля, поверхня молота при ударі повинна бути паралельна землі.
6
Ковальський горн також встановлюється на металевому каркасі з зварної арматури. Сам горн вариться з листового металу і являє собою неширокий циліндр з дном. Подача повітря в горн здійснюється через окрему металеву трубку в його нижній частині. До цієї трубці приєднується Воздухонагнетатель (наприклад, старий пилосос). Всередину горна закладається вогнетривку цеглу.
7
Крім того, в кузні повинні бути ковальські Стулова лещата, молот, ковальські кліщі, які відрізняються довгими ручками. Все інше обладнання коваль вибирає собі сам в залежності від специфіки виконуваної роботи.