Як накачати руки жінці.

Жіночі руки - не менше звабливі і сексуально привабливі, ніж ті частини тіла, які чоловіки традиційно вважають головними жіночими принадами. Не варто відмовляти собі в задоволенні надіти вечірнє плаття без рукавів або літній сарафан тільки тому, що у вас худі руки і в'ялі м'язи.
Вам знадобиться
  • - гантелі 2,5 - 4 кг;
  • - гімнастичний килимок;
  • - фітбол;
  • - гумовий еспандер.
Інструкція
1
Візьміть гантелі. Встаньте прямо, руки з гантелями опущені уздовж тіла, долоні розгорніть вперед. Напружте м'язи преса і зведіть лопатки. Чи не відхиляйте корпус ні назад, ні вперед. Повільно зігніть праву руку і наблизьте гантель до плеча. Затримайтеся на дві секунди і плавно опустіть руку вниз. Виконайте підйом лівою рукою. Не піднімайте плечі під час руху. Кількість повторів - 10-12 для кожної руки .
2
Гантелі візьміть в руки . Ноги поставте на ширину плечей і трохи зігніть в колінах. Корпус нахиліть вперед, так щоб він був майже паралельно підлозі. Зігніть під кутом в 90 градусів лікті і притисніть до тулуба. Розгорніть долоні всередину. Тримаючи плечову частину нерухомо, розпрямте руки і відведіть їх назад, при цьому трицепси повинні сильно напружитися. Опустіть руки і виконайте вправу ще раз. Кількість повторів - 8-10.
3
Візьміть дві гантелі. Сядьте на фітбол або встаньте прямо. Розставте ноги на ширину плечей, стопи паралельно. Руки підніміть до рівня плечей і розведіть в сторони, зігніть під кутом 90 градусів лікті, щоб передпліччя стали перпендикулярні підлозі. Долоні розгорніть вперед. Тримаючи корпус прямо і не піднімаючи плечей, виконайте жим вгору спочатку правою, а потім лівою рукою. Для цього випряміть руку і витягніть її над головою. Потім опустіть руку в початкове положення.
4
Візьміть гантелі в руки і ляжте на гімнастичний килимок горілиць. Ноги поставте на підлогу, зігнувши їх в колінах. Витягніть руки вгору так, щоб вони знаходилися над плечовими суглобами. Потім зігніть лікті, витягнувши передпліччя паралельно корпусу і один одному, долоні розгорніть до себе. Чи не вигинає спину. Напружте прес. Тримаючи плечі, лікті і зап'ястя нерухомими, розігніть руки . Під час руху долоні розгорніть від себе. Затримайтеся на секунду і плавно зігніть руки . Кількість повторів - 12-15 разів.
5
Сядьте на підлогу і трохи зігніть коліна. Накиньте гумовий амортизатор на ступні і обома руками зворотним хватом візьміться за рукоятки. Притисніть лікті до тулуба. Злегка відхиліть корпус назад, випряміть спину і напружте прес. Утримуючи плечі нерухомими, плавно підтягніть рукоятки до плечей. Знову випряміть руки . Кількість повторів - 8-10 разів.
Корисна порада
Намагайтеся повертати руки в початкове положення плавно і повільно. Плечі і лікті повинні бути нерухомі під час виконання упражненій.Не робіть різких рухів, це може привести до травми суглобів.