Як зробити бар. Як зробити стілець для бару фото.

Пристрій бару в звичайній квартирі - це можливість кардинально змінити вигляд будинку. При цьому бар може бути виконаний в будь-якому стилі, а значить, він органічно впишеться в інтер'єр. Як же зробити бар?
Інструкція
1
В Росії прийнято влаштовувати бар на кухні або в суміжних з нею кімнатах. Це особливість нашого російського менталітету. Втім, так навіть зручніше. Однак, розмір наших кухонь залишає бажати кращого. Тому виходом буде поєднання кухні і суміжної з нею кімнати, найчастіше це вітальня. Так як в цьому випадку буде потрібно зносити перегородку, то цей акт необхідно погоджувати з відповідними інстанціями, справа ця клопітка і не завжди з позитивним результатом. В такому випадку можна влаштувати на кухні міні барну стійку, поєднану з обіднім столом. Якщо ж габарити приміщення дозволяють, то можна влаштувати повноцінний бар.
2
Підібрати меблі для домашнього бару нескладно. Як правило, основні елементи - це стіл-стійка, барні стільці, винні шафи, буфет, мийка. Можна доповнити міні-холодильником для охолодження вин і льоду, вручений поверхнею. Дизайн барного столу задасть тон всьому приміщенню. Стійка і стільці повинні гармоніювати між собою. Наприклад, стиль ампір припускає обробку і того й іншого масивами благородних сортів дерева, різьбленням і позолотою, сидіння в стільців повинні бути з дорогої шкіри. Стиль хай-тек припускає хромовані ніжки в стільців і столу, скляні шафи, стільницю зі штучного каменю. Форми меблів в стилі хай-тек округлі, з ергономічними виїмками й виступами.
3
Слід окремо сказати про шафи. Якщо ви хочете підкреслити призначення приміщення, то розставте в шафах за прозорими дверцятами та на полицях пляшки з різними напоями: лікерами, коньяками, винами. Але пам'ятайте, що зберігання таких напоїв передбачає певну температуру, тому обов'язково встановіть в такій кімнаті систему кондиціонування. Крім того, вино зберігають в горизонтальному положенні, щоб уникнути пересихання пробки.
4
Бажано, щоб в барній стійці була встановлена невелика мийка. Там ви будете обполіскувати пляшки, келихи, колоти лід. Якщо ви хочете пригощати своїх дорогих гостей стравами, які приготуєте тут же на очах у здивованої публіки, то вбудовуйте в стійку і варильну панель, але над нею обов'язково повинна бути встановлена витяжна система.
5
Місце розташування барної стійки може бути і біля стіни і в центрі приміщення. Другий варіант називається острівним. Острівний спосіб актуальний для великих приміщень. Для економії простору встановлюють стійки, прибудовані до однієї зі стін.
6
Ну а всякі пристосування ви можете докупити при бажанні. Це може бути шейкер для змішування коктейлів, сифон для газації води, контейнери та щипці для льоду, коктейльні палички, креманки, склянки для коктейлю і всякі прикраси.