Як спіймати wi-fi. Як спіймати вай фай на ноутбуці.

Wi-fi або бездротова мережа для доступу в інтернет останнім часом стала дуже популярна. І зрозуміло чому. Адже це дуже зручно. Подорожувати по глобальній мережі можна як вдома, так і поза межами квартири. Але часто буває так, що не зовсім зрозуміло, як саме потрібно підключатися до точки доступу wi-fi. Спробуємо розібратися в цій проблемі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з адаптером бездротової мережі, - точка доступу wi-fi.
Інструкція
1
Треба знати, що всі крапки доступу поділяються на публічні та приватні. Послуги підключення до мережі інтернет через перший варіант точок надаються безкоштовно або за гроші, залежно від місця, куди ви прийшли з ноутбуком. Приватні ж використовуються в основному в домашніх умовах, щоб підключити до мережі відразу декілька персональних комп'ютерів.
2
Публічні wi-fi зустрічаються в кафе, в барах, в аеропортах, в готелях та інших місцях великого скупчення людей. Безкоштовно надаються там послуги чи ні, можна дізнатися у адміністратора. Якщо нічого платити не потрібно, то просто включіть вбудований на ноутбуці адаптер. Він зазвичай розташований над клавіатурою, поруч з основною кнопкою включення і виключення комп'ютера.
3
Якщо ж все ж потрібно оплатити символічну ціну за підключення, то після того, як ви її внесете, вам повинні видати логін і пароль для доступу, який потрібно ввести після того, як адаптер знайде бездротову мережу.
4
Якщо у вас удома є підключення до провідного інтернету, і ви хочете за допомогою wi-fi зловити його на інших комп'ютерах, то для початку вам потрібно купити роутер (точку доступу) і USB-адаптер на стаціонарний комп'ютер (якщо дротовий інтернет підключений до такого) в будь-якому комп'ютерному магазині. Потім налаштувати бездротову мережу між комп'ютерами. Для цього на своєму і на всіх інших потрібно також включити адаптери. А далі слідувати вказівкам «Майстра настройки».
5
Після установки зв'язку мережа сама з'явиться в списку можливих варіантів. Вам потрібно буде лише зробити її предпочитаемой, встановивши відповідну галочку біля неї. Тепер ноутбук буде автоматично підключатися до неї при вході в систему.
6
Щоб уникнути несанкціонованого використання вашого інтернет-з'єднання іншими користувачами wi-fi, фахівці рекомендують зробити пароль. І роздати його кожному, кого ви дійсно хочете бачити у вашій бездротової мережі.