Як почати бізнес у Китаї.

В даний час КНР є країною, яка розвивається стрімкими темпами. І недалекий той час, коли Китай захопить все економічний простір світу. Так чому ж не приєднатися до цієї розвивається країні і не почати самостійний бізнес в Китаї?
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт,
  • - віза,
  • - бізнес-ідея,
  • - знайомі в Китаї.
Інструкція
1
Китай - країна, в якій є величезні можливості для початку власного бізнес а. Адже вона є найбільшим у світі постачальником сировини і готової продукції в усі країни світу. Саме тому в даний час стає вигідним відкриття власного бізнес а в Китаї. Однак як це зробити? Спробуємо разобраться.1. Бізнес-ідея. Це найперший крок, який вам необхідно зробити, починаючи свій бізнес в Китаї. Чим би ви хотіли зайнятися? Рентабельним Чи буде ваше підприємство? Безсумнівно, однією з найрозвиненіших і постійно зростаючих галузей в КНР є торгівля. Саме тому на цей вид підприємницької діяльності слід робити упор. Торгувати можна всім чим завгодно, головне, щоб ви знайшли те, що вам до душі.
2
2. Пошук бізнес -партнерів в Китаї. Це дуже важливий крок при відкритті бізнес а за кордоном. Без знайомих і зв'язків в країні вам буде дуже складно налагодити свою справу. Але де шукати партнера або помічника? Сьогодні є два шляхи: сарафанне радіо або знайомі знайомих, які підкажуть вам, куди звернутися, де взяти товар і як орендувати або купити приміщення під офіс. Другий шлях - мережу інтернет. Це найкращий і в теж час найнебезпечніший спосіб пошуку іноземного партнера, так як велика ймовірність обману. Китайського партнера або помічника найкраще шукати в китайському інтернеті (www. ... Cn). В рунеті також дуже багато пропозицій щодо співпраці. Тут важливою умовою стане наявність сайту на китайській мові у компанії-партнера, так як шахрайство в мережі інтернет в КНР регулюється законом і ймовірність обману знижується вдвічі.
3
3. Оформлення документації. Для того, щоб оформити діяльність в КНР, вам знадобиться, по-перше, закордонний паспорт і багаторазова віза на рік або більше. Оформити підприємство можна на вашого знайомого китайця. Так ви уникнете проблем з китайськими законами і тяганиною з документами. Якщо ви все ж вирішили оформити бізнес на себе, то тут вам потрібно звернутися в консульство Росії в Китаї. Там вам допоможуть з документами.
4
4. Вивчіть китайську мову, тому що навіть якщо ваш бізнес і ваші помічники будуть володіти російською мовою, знання китайського допоможуть вам уникнути неприємних ситуацій все з тим же обманом. В Китаї перекладачі та помічники у розвитку бізнес а досить часто на переговорах домовляються з постачальниками про одну суму, а клієнту (тобто Вам) кажуть завищену. Тут варто бути дуже уважним.
5
5. Пошук потенційних клієнтів. Якщо ви все ж вирішили торгувати чимось з Китаю, то вам варто подбати про ваших клієнтів. Сьогодні пошук клієнтів також відбувається через мережу інтернет, або через менеджерів по роботі з клієнтами. Найкраще найняти менеджера в Росії. Так ви будете економити на зв'язку.