Як зробити великі іконки. зробити один значок величезним на робочому столі.

Іконки , вони ж ярлики, використовуються для візуального оформлення запуску комп'ютерного документа - папки, файлу або програми. Їх завжди можна зустріти на робочому столі вашого комп'ютера, а також відкриваючи ту чи іншу папку користувача, включаючи і встановлюючи програмне забезпечення. Якщо у вас поганий зір, має сенс навчитися тому, як зробити великі іконки.
Вам знадобиться
  • Меню «Вид».
Інструкція
1
Для того, щоб збільшити ярлики на робочому столі комп'ютера, клацніть по порожньому місці робочого столу правою кнопкою миші. З'явиться нове службове віконце-список. Виберіть команду «Вид». Збоку виникне додатковий список, в якому містяться функції по зміні зовнішнього вигляду іконок - їх розміру, положення на сторінці і відображення. Визначтеся з необхідною формою значків. Вони можуть бути великі, у випадку, якщо раніше вони були звичайного розміру. Якщо ярлики були невеликими - класичними, то можете задати звичайний розмір, що трохи побільше класичного. Клацніть по обраному значенням, щоб поміняти розмір. Після цього іконки на робочому столі збільшаться.
2
Якщо вам необхідно знати, як зробити великі іконки в будь-якій папці користувача, то відкрийте дану папку. Перейдіть у верхній рядок меню і зайдіть у розділ «Вид». Висунеться довгий список команд, що відповідають за зовнішній дизайн інтерфейсу папки. За середині списку виберіть відповідний розмір отображающихся ярликів - «величезні значки», «великі значки» або «звичайні значки», залежно від раніше встановленого розміру. Там же можете скористатися командою «Плитка», якщо іконки мали дрібну форму, а також форму таблиці або списку.
3
Додатковий вхід в меню «Вид» розташовується на верхній службової панелі. Він виглядає у формі кнопки «Види» і відкривається при натисканні на піктограму-стрілку. Усередині є наочна панель з прикладами різних іконок. Після того, як ви клацніть по вибраному значенню виду ярликів, іконки всередині папки стануть більшими. У нових версіях операційної системи Windows додані величезні розміри іконок. Якщо їх обрати, це буде дуже ефектно виглядати. І не обов'язково міняти значки на більш великі тільки з причини поганого зору. Може бути вам просто так подобається чи це ваш особливий стиль.