Як нагріти швидко воду.

Проблеми з гарячою водою відчувають жителі населених пунктів, в яких немає центрального водопостачання. Та й городяни періодично страждають через ремонтних робіт, в результаті яких гарячу воду і зовсім відключають. Щоб отримати окріп, існують різні способи, вибирайте той, який вам підійде найбільше.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно трохи окропу, скористайтеся звичайним електричним чайником. Приблизно через 1,5-4 хвилини у вас буде близько 2 літрів гарячої води. Але якщо вам потрібно багато окропу, то використовувати такий спосіб недоцільно. Даний варіант підійде, якщо вам потрібна гаряча вода, щоб помити посуд або розбавити тазик холодної води для прання речей.
2
Купіть кип'ятильник, коштує він недорого, але зігріває воду в лічені хвилини. Кип'ятильником можна нагріти достатня кількість води, але пам'ятайте, що він поглинає багато електроенергії. Даний варіант просто незамінний для жителів квартир, коли гаряча вода відключена на невизначений термін.
3
Якщо у вас не електрична плита, а газова, то нагрійте воду на ній. У зв'язку із сильною тепловіддачею газу, вода нагріється дуже швидко. Цей спосіб можна назвати економним, адже вартість газу тримається на прийнятному рівні.
4
Можна нагріти воду і в лазні, якщо, звичайно, вона у вас є. В банний бочок входить багато води, тому цей варіант нагріву оптимально підійде, якщо вам потрібен окріп для прання речей у великих кількостях. Перетопилася баню дровами, краще використовуйте березові, саме від них вода закипає швидко, але намагайтеся не перегартувати піч.
5
Взимку нагрівайте воду на грубці в емальованому відрі. Так ви не тільки отримаєте окріп, але і не понесете матеріальних затрат на електроенергію. Але так нагріти воду можна, якщо у вас пічне опалення.
6
Купіть проточний водонагрівач. З його допомогою ви отримаєте окріп практично моментально. Інструкція по установці приладу додається до комплекту. Також можете користуватися і накопичувальним водонагрівачем, але є один мінус - щоб нагріти воду , необхідно від 15 хвилин і до декількох годин, так що ви не отримаєте окріп моментально.
Зверніть увагу
Будьте обережні з гарячою водою, стежте, щоб поблизу не було маленьких дітей. Не використовуйте старі електричні прилади для нагріву води, вони можуть замкнути і вдарити струмом.
Дачна пора - відмінний час для того, щоб скинути зайву вагу, підтримати втомлений за зиму організм вітамінами і зеленню, а також прекрасна можливість непомітно отримати бронзовий загар. Є лише одне «але», такі блага цивілізації, як гарячий душ і навіть звичайний водопровід, зустрічаються далеко не на кожній дачі. Якщо у вас теж виникає потреба окропити своє втомлене тіло легкої струменем гарячої води, знайте, що зробити це можна дуже просто.
Вам знадобиться
  • - накопичувальний бак;
  • - обігрівач;
  • - вода;
  • - автоматичний нагрівач для води.
Інструкція
1
Купіть бак з металу або пластику і фарбуватимете його в чорний колір. Така забарвлення буде краще притягувати сонячні промені, а вода в баку стане грітися швидко й інтенсивно. Для нагрівання води в літній час дуже добре використовувати звичайний накопичувач. Шланг всередині бака закріпіть на поплавці, щоб його наконечник постійно знаходився на поверхні води. Як правило, вода, що знаходиться зверху, краще прогріта. Приймати душ можна без всякого обігріву, а вода буде не просто теплою, а навіть дуже гарячою.
2
Для тих, хто не любить покладатися на сонячне світло та інші сили природи, а звик у всьому розраховувати виключно на себе, підійде інший варіант. Сьогодні на дачних ділянках великою популярністю користується так званий «душ-топтун». Пристрій являє собою механізм для перекачування води з будь-якої ємності за допомогою зусилля, яке робить людина, по черзі наступаючи ногами на спеціальний килимок. Воду нагрійте за допомогою звичайного кип'ятильника і розбавте до необхідної температури. А далі все дуже просто: занурте шланг у відро, зробіть кілька рухів ногами, і вже через кілька секунд у вас з'явиться напір теплої води.
3
Якщо все ісхіщренія, що вживаються вами в спробах помитися на дачі ніяк не задовольняють ваших потреб, встановіть стаціонарний обігрівач для води. Єдиний мінус цього пристрою - вода в нього повинна надходити дуже чиста, без домішок. Тому недостатньо просто під'єднати його до водопроводу або водної колонці. Все одно доведеться влаштовувати своєрідний накопичувач, в якому жорстка дачні вода буде відстоюватися і очищатися від заліза та інших важких частинок. На худий кінець, встановіть разом з нагрівачем фільтр для води. Але не завжди обладнання вашого дачної ділянки теплим душем дійсно коштує таких мук і витрат.
Зверніть увагу
Конструкція дачного душа зазвичай досить квола і ефемерною. Перш ніж встановлювати на тонку стінку великий бак для води, гарненько розрахуйте, чи зможе вона витримати подібне навантаження.
Корисна порада
Якщо користуєтеся накопичувачем, обов'язково перевіряйте температуру води в баку перш ніж почати його використовувати. У спекотну погоду вона може нагріватися настільки сильно, що замість приємного тепла ви ризикуєте отримати опіки.