Як відправити дешево посилку. Як відправити посилку неболшіе.

Кожен житель Росії хоча б раз користувався послугами пересилання. Але не кожен знає, який вигляд відправлення підходить в тому чи іншому випадку і як на цьому можна заощадити.
Вам знадобиться
  • паспорт, упаковка
Інструкція
1
В даний час існують різні служби, які готові доставити вашу посилку в будь-яку точку світу, однак тут важливо не помилитися і не переплатити. Так як же відправити посилку дешевше? Спочатку визначитеся з типом посилки: чи буде це невелика за вагою та габаритами коробочка або вам потрібно відправити сумку з речами? Якщо посилка важить не більше 10 кг, то краще скористатися службою доставки, наприклад, поштою або різними експрес-доставками. Якщо ж ви вирішили відправити великогабаритний вантаж (від 10 кг і більше), то вам краще всього звернутися в транспортну компанію.
2
Вибирайте державні компанії з доставки, так як послуги там дешевше, та й надійніше. Так, при пересиланні невеликих посилок найкраще скористатися Поштою Росії. А при перевезенні великогабаритних посилок - РЖД (Російська залізниця). Чому саме ці служби? Тут є кілька переваг: по-перше, ціна, по-друге, каси РЖД і пошта Росії є практично в кожному населеному пункті.
3
При відправці поштою Росії слід знати, що існує кілька типів посилок: звичайна посилка, цінна бандероль, відправлення першим класом і EMS кур'єрська служба. Найдешевше відправити посилку . У середньому відправка 5 кг. Вам обійдеться 200-300 рублів + 4% від цінності посилки. Цінність посилки краще звести до мінімуму, так ви можете заощадити. Для надійності краще зробити опис відправлення на спеціальному бланку, який ви можете взяти у відділенні пошти. Опис робиться в двох примірниках, один з яких знаходиться у вас, а інший вкладається в посилку . Терміни доставки звичайної посилки і цінної бандеролі до 1 місяця, якщо відправляти з одного кінця Росії в інший. Якщо ж вам потрібна більш швидка доставка, то можете скористатися відправленням першого класу. Ну і найдорожчим відправленням є кур'єрська служба EMS.
4
При відправлення через РЖД великогабаритних посилок, дізнайтеся чи можлива така доставка, так як в деяких населених пунктів немає станцій і доставка туди неможлива. Тут також можна заощадити. По-перше, краще всього не ділити посилку на дві або більше частини, а постаратися вмістити все в одну сумку. Б'ються і тендітні предмети найкраще упаковувати в коробки, а потім робити решітку з бруса. Ґрати дешевше зробити самому, так як послуги РЖД коштують від 500 рублів за кожне місце. Крім того, потрібно також упакувати посилку в мішок, зашити його товстими нитками і підписати адресу доставки.