Як фарбувати нижню повіку.

До макіяжу очей жінки зазвичай підходять вкрай серйозно, адже найменша похибка в ньому може негативно позначитися на зовнішності в цілому. Можна чи не можна фарбувати нижню повіку ? Це питання часто задають молоденькі дівчата, тільки що почали користуватися косметикою.
Вам знадобиться
  • - тіні;
  • - олівці;
  • - косметичні пензлики;
  • - туш.
Інструкція
1
Макіяжу, якій підійде будь-якій жінці, просто не існує. Кожна представниця прекрасної половини людства шукає ідеальний для себе варіант шляхом довгих проб і помилок. Для цього треба пробувати різні косметичні засоби, експериментувати з кольорами, текстурами і технікою нанесення. Візажисти, в свою чергу, дають загальні рекомендації з техніки нанесення макіяжу, і до них можна і потрібно прислухатися. А фахівці з макіяжу вважають, що без підводки нижньої повіки, макіяж не завжди буде закінченим.
2
Якщо у вас широко розставлені очі, візажисти рекомендують фарбувати їх наступним чином. Нанесіть нейтральні тіні на рухоме верхню повіку і ретельно розтушуйте їх. Потім візьміть на пензлик невелику кількість тіней більш насиченого кольору і покладіть їх на верхню частину століття, ближче до перенісся. Ці тіні растушуйте в сторону скронь. Проведіть кілька разів пальцем або пензликом по межі двох видів тіней, щоб вона стала непомітною. Нижня повіку , під віями, підведіть яскравим, але не темним, олівцем. Лінія підводки не повинна виходити за межі очі. В останню чергу прокрасьте тушшю вії. Постарайтеся, щоб у внутрішніх куточках очей вії вийшли трохи темніше. При такому способі нанесення макіяжу очі будуть здаватися ближче до перенісся.
3
При великих і опуклих очах можна спробувати інший спосіб нанесення тіней і підводки. На верхньому столітті вздовж вій проведіть підведенням або олівцем лінію. Вона повинна ставати ширше до зовнішнього краю ока. На рухливе повіку покладіть темні тіні і розтушуйте їх у напрямку до брів. Нижня повіку підведіть темним, але не чорним олівцем. Лінія повинна починатися від середини ока і йти до його зовнішнього куточка.
4
Деякі дівчата підводять темним олівцем внутрішню сторону нижньої повіки, щоб отримати ефект «котячого ока». А візажисти рекомендують використовувати в цьому місці білий олівець, щоб збільшити очі. Ці дві поради незастосовні для тих, у кого очі надто чутливі. За допомогою темних тіней або олівця можна отримати «східний» ефект. Для цього ними повністю обводять очі. Але підводку нижньої повіки злегка розтушовують світлими тінями.