Як пов'язати просту шаль.

Красива і тепла шаль зробить холодні зимові дні затишними, а також стане чудовою прикрасою вашого вигляду, як на виході, так і в домашній обстановці. Зв'язати таку шаль зможе навіть починаюча в'язальниця, щоб порадувати себе або близьких ошатним і функціональним аксесуаром.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - кільцеві спиці;
  • - пайетки.
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати зимову шаль , підберіть для неї об'ємну і товсту пряжу, а для декоративної ажурною шалі використовуйте тонку бавовняну або віскозну пряжу. Для в'язання використовуйте кільцеві спиці, а для прикраси шалі за бажанням підготуйте пайетки.
2
Для початку розрахуйте кількість петель, з яких складатиметься в'язання - наберіть десять петель на спиці і зв'яжіть десять рядів тим же візерунком, яким ви будете в'язати шаль . Визначте, скільки петель доводиться на сантиметр полотна, а потім прорахуйте, скільки петель потрібно набрати, починаючи в'язати шаль .
3
Визначивши кількість, наберіть петлі, зазначивши, яка петля буде центральної, а які дві петлі - матеріалами кромок. В'яжіть полотно лицьовій в'язкою і петлями з накидом. Лицьовій гладдю пров'яжіть п'ять рядів, а потім робіть перед кожної лицьової петлею накид. Таким чином, зв'яжіть з накидами шостий ряд, а в сьомому ряду чергуйте лицьову петлю і накид, який знімається, чи не пров'язуючи.
4
Якщо вам хочеться, щоб шаль стала не просто домашнім аксесуаром, але і гідним доповненням до ошатному костюму, спробуйте в в'язанні чергувати звичайну пряжу з блискучою люрексовой ниткою, міняючи пряжу на спицях через деяку кількість рядів, в залежності від загального розміру шалі.
5
Пров'яжіть в середині шалі разом три петлі, щоб надати шалі потрібну форму, орієнтуючись на центральну петлю першого ряду, яку ви відзначали на початку в'язання. Зменшуйте петлі по ходу в'язання, поки в останньому ряду у вас не залишиться три петлі. Шаль представлятиме собою трикутник.
6
Для того щоб вона прийняла остаточну форму, змочіть її в воді і висушіть, розстеливши на рівній поверхні і закріпивши шпильками. Пришийте до готової шалі пайетки.
Шаль - це в'язане або ткане полотнище різного розміру та виду. Її накидають на плечі, і тоді скромну сукню стає виразним, або навпаки, шаль пом'якшує строгість костюма. Зв'язати просту шаль можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - гачок;
  • - нитки.
Інструкція
1
Шаль гачком можна пов'язати будь-яким візерунком, від простих стовпчиків до ажурної сітки. До шалі можна приробити кисті або закінчити краю обв'язкою. Якщо ви вирішили пов'язати шаль гачком або спицям, за основу візьміть схеми будь скатертини або навіть серветки, просто доробіть під необхідний розмір і підберіть ниточки.
2
Щоб зв'язати шаль гачком приготуйте 700 г пряжі (вовна) двох кольорів: блакитний та синій (150 м х/00 г), а також гачок № 4. Почніть в'язати з середини довгої сторони шалі. Наберіть нитками синього кольору з 10 повітряних петель ланцюжок і замкніть її в колечко.
3
Далі в'яжіть виворітними і лицьовими рядами 1 половину кола, чергуйте в кожному ярусі колір пряжі кольорів (блакитний - синій - блакитний - синій).
4
Щоб в'язання виходило плоским, розрахуйте так: над кожною квіточкою 3 ярусу мусить виходити 8 дуг, хоча в попередньому ярусі було 10. Кількість квіточок в 4 і 3 ярусі однакове, але дуг між ними повинно вийти більше.
5
Закінчіть в'язання шалі 2-мя рядами дуг і зробіть 79 кистей довжиною 20см. Верхній край шалі обв'яжіть кількома рядами (3-4) з стовпчика без накиду.
6
Щоб при в'язанні квітки вийшов віночок і чашечка, використовуйте прийом вив'язування стовпчика в центр попереднього. Щоб зв'язати чашечку, зробіть стовпчик з 6-ма накидами, зробіть 3 накиду, введіть гачок в центр довгого стовпчика (середина 3 і 4 накиду), витягніть петлю і закінчите стовпчик, зробивши послідовно 3 накиду.
7
Зв'яжіть в це місце ще 3 стовпчики з 3 накидами. Ви отримаєте елемент з ніжкою, пов'язаної з стовпчика и З накидов, і верхню частину з 5 стовпчиків с З накидами, але із загальним підставою.
8
Щоб зв'язати віночок, зробіть стовпчик з 4 накидами, зробіть 2 накиду, введіть гачок в центр довгого стовпчика (між 3 і 2 накидом), витягніть петлю і закінчите стовпчик, зробивши послідовно 2 накиду.
9
Зв'яжіть ще 2столбіка з 2 накидами в це ж місце і отримаєте елемент з ніжкою, пов'язаної з стовпчика з 2 накидом і верхню частину з 3 стовпчиків з 2 накидами, що має загальну підставу. В інших 6 стовпчиків без накидов попереднього ряду зв'яжіть такі ж елементи.