Як покласти грошей на телефон, не виходячи з дому.

Сучасні технології спрямовані на те, щоб зробити життя людей максимально комфортною. Те, для чого раніше потрібно було стояти в чергах, сьогодні можна зробити, не встаючи з дивана. Покласти грошей на телефон, не виходячи з будинку - одна з найпростіших завдань.
Вам знадобиться
  • - електронні гроші;
  • - інтернет-з'єднання;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує багато різних способів покласти гроші на телефон. Банкомати, термінали, мобільні гаманці - рішення знайдеться для будь-якої ситуації. Але найчастіше заради такої дрібниці не хочеться виходити з будинку . Спеціально для цих випадків існують електронні платіжні системи. Все що знадобиться, щоб поповнити рахунок - інтернет-гаманець в обраній платіжній системі з позитивним балансом.
2
Однією з найпопулярніших платіжних систем справедливо вважаються Яндекс.Деньги - завдяки зручності використання та безпеки. Реєстрація в системі займе всього кілька хвилин - необхідно вказати ім'я, прізвище, вибрати логін для Яндекс.Пошти (по ньому здійснюється вхід в систему), придумати пароль, задати секретне питання і відповідь на нього, вказати додатковий e-mail або мобільний телефон для відновлення пароля. Після цього можна починати користуватися Яндекс.Деньгами.
3
Щоб покласти грошей на телефон, не виходячи з будинку , в електронному гаманці повинен бути позитивний баланс. Поповнити його можна різними способами - спеціальними картами оплати або готівкою без комісії в терміналі Зв'язковий. Після цього в особистому кабінеті потрібно перейти в розділ "Оплатити", вибрати свого оператора зв'язку, ввести номер телефон а й суму. Для підтвердження платежу необхідно буде ввести платіжний пароль. Після цього система перенаправить Вас на сторінку підтвердження платежу, а на телефон прийде повідомлення про поповнення балансу. Зроблений платіж можна зберегти в шаблонах і користуватися ним в майбутньому, щоб не витрачати кожен раз час на повторне введення даних.
Зверніть увагу
На відміну від багатьох платіжних терміналів, онлайн-платежі стягуються без комісії.
Корисна порада
Завжди дотримуйтесь правил безпеки - вибирайте складні паролі, які не сплачуйте послуги з громадських комп'ютерів.