Як запустити windows в безпечному режимі.

Безпечний режим або Safe Mode є режимом роботи Microsoft Windows, при якому завантажуються тільки життєво необхідні операційній системі драйвера і системні файли. При цьому ніякі програми, навіть стандартні, не завантажуються. Це дає можливість видалити шкідливе ПЗ і віруси.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер зараз включений, перезавантажте його. При завантаженні комп'ютера, на екрані висвічується інформація про головні складові - процесорі, відеокарті, ОЗУ і т.д.После цього слід короткий звуковий сигнал і завантажується логотип виробника материнської плати. В цей час ви повинні встигнути натиснути клавішу "F8", на деяких ноутбуках "F2" або "Insert" .Нажімайте клавішу багато разів підряд, щоб зловити момент для вибору режиму завантаження Windows. Якщо ви зловите потрібний момент, на екрані з'явиться «Меню додаткових варіантів завантаження». Якщо ж такого меню не з'явилося, а почалося завантаження Windows, перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову.
2
Коли ви ввійдете в «Меню додаткових варіантів завантаження», за допомогою кнопок клавіатури, на яких зображені стрілочки, виберіть «Безпечний режим» ("Safe Mode"). Натисніть "Enter" для вибору режіма.Вместо звичного екрану завантаження з'явиться чорний екран, внизу якого буде сповіщена про те, який системний файл завантажується в даний момент. Завантаження в безпечному режимі триває зазвичай довше звичайної.
3
Після завантаження на екрані з'явиться повідомлення про те, що комп'ютер запущений в обмеженому режимі і для продовження роботи в такому режимі потрібно клікнути на кнопку «Так» у діалоговому вікні.