Як малювати пантеру.

Зобразити пантеру не просто, тим більше в русі. Є кілька правил, які спростять цей процес тим, хто тільки починає малювати. Для цього необхідно розбити тіло пантери на частини і потім з'єднати в одне.
Інструкція
1
Перший крок в малюванні пантери - це створення трьох кіл, які відповідають тазової частини пантери, її плечовому поясу і голові. Для цього потрібно провести вісь, на якій розташовані центри двох кіл - великий задній частині і передньої поменше. Голову не обов'язково розташовувати на осі.
2
Відразу можна намалювати хвіст. Лапи пантери спочатку намічаються овалами. Кожна лапа складається з трьох овалів. У задніх лап овал, відповідний стегну, значно більше. Правильне розташування овалів відносно один одного допоможе створити видимість руху пантери. Відразу можна провести лінію хребта.
3
Потім промальовувалися лапи. Овали, відповідні переднім лапам, обводятся контуром. Задні лапи промальовувалися більш ретельно. Це найскладніша частина роботи. У підсумку лапа може трохи зрушити щодо допоміжних овалів. Для того, щоб лапи вийшли більш натуральними, можна поспостерігати за домашніми кішками.
4
Тепер можна відсікти зайве на животі у пантери і зайнятися її головою. Для цього малюється допоміжний коло внизу кола, відповідного голові, в ньому можна відразу намітити ніс. А коло голови звужується до овалу. Вуха не зазнають надалі істотних змін, тому можна додати їм остаточний вигляд.
5
Перед тим, як малювати фарбами або кольоровими олівцями, необхідно акуратно видалити ластиком зайві сліди простого олівця. Кольором потрібно підкреслити мордочку і ніс пантери, згини лап і вигин спини. Складність полягає в тому, що пантера вся чорного кольору, тому можна змішувати чорний з коричневим кольором, синім і жовтим для отримання різних відтінків.