Як відремонтувати акрилову ванну.

Стан акрилової ванни безпосередньо залежить від умов її експлуатації. У таку ванну абсолютно небажано упускати важкі предмети, а також лити окріп. Однак, якщо ви все ж зіпсували акрилову ванну , використовуючи сучасні технології, ви зможете її відновити.
Вам знадобиться
  • - поліроль;
  • - рідкий акрил;
  • - дриль;
  • - шпаклівка;
  • - аерограф;
  • - наждачний папір.
Інструкція
1
Для позбавлення ванній від дрібних подряпин і прожогов попередньо зволожите подряпану поверхню, зачистите її спочатку великої наждачним папером, а потім - дрібної. Подряпини можна також зачистити повстяною ганчірочкою. Обробіть зачищений ділянку ванній спеціальної поліролью. При глибокому прожога залийте ванну рідким акрилом і відполіруйте.
2
Глибоку тріщину розточити дрилем, зашпатлюйте і дочекайтеся висихання. Суху поверхню зачистите великої та дрібної наждачним папером, потім рівномірно пофарбуйте, використовуючи аерограф. При цьому ретельно підбирайте колір фарби, щоб він точно збігся з кольором ванною. Після закінчення двох діб, коли фарба кристалізується, обробіть поверхню спеціальної поліролью.
3
Глибокі дефекти закладіть крупнодісперсной шпаклівкою. Вона утворює однорідний шар, який не схильний осипання. Відшліфуйте поверхню наждачним папером. Зробіть чистову обробку. Закладіть дефекти дрібнодисперсного шпаклівкою, зачистите дрібнозернистим наждачним папером, скрупульозно підберіть колір і пофарбуйте ванну . Після кристалізації фарби протягом двох діб відполіруйте поверхню.
Зверніть увагу
Якщо товщина ванни більше 6 мм, ймовірно, вона складається частково з акрилу і частково з дешевої і набагато менш міцної пластмаси. Полірувати таку ванну можна тільки до тих пір, поки не зітреться шар акрилу. Зазвичай в таких ваннах шар акрилу становить 1 мм. Справжня акрилова ванна складається з двох шарів: акрилу і армуючого шару, і її товщина не перевищує 6 мм.
Корисна порада
Використовуйте вкладиші з сантехнічного акрилу для ремонту чавунних ванн. Крім того, що це суттєво знизить витрати на ремонт, акрилові вкладиші допоможуть вам відчути переваги акрилових ванн: ергономічність, тривале збереження температури води, стійкість кольору ванни, простоту транспортування та установки.