Як бачити приховані папки.

Для того щоб підтримувати чистоту жорсткого диска і працездатність операційної системи, корисно знати, які на ньому знаходяться файли, і бачити їх обсяг. Однак сучасні версії Windows все більше відгороджують користувачів від зайвої інформації, ховаючи величезну частину службових даних в приховані папки, які зазвичай не показуються. Насправді ж побачити приховані папки дуже просто.
Інструкція
1
Оскільки приховані папки - це папки, реально існуючі на диску, то в них можна легко увійти. Для цього в адресному рядку Провідника Windows треба вручну ввести місцезнаходження папок і файлів на диску. Приміром, ввівши адресу "C: \ games \ Buziol Games", ми потрапимо в папку "Buziol Games", навіть якщо вона є прихованою. Правда, для цього потрібно знати точне місце розташування прихованої папки, інакше потрапити в неї не вдасться.
2
Інший варіант бачити приховані папки - відключити відповідну опцію операційної системи, завдяки якій приховані папки не видні в загальному списку файлів. Для цього вибираємо в меню «Властивості папки», у вікні, переходимо на вкладку «Вид» і в поле додаткових параметрів ставимо галочку на опції «Показувати приховані файли і папки». Тепер при відкритті будь-якої папки ми побачимо всі елементи в ній, у тому числі помічені атрибутом «Прихований».
3
Ще один спосіб побачити приховані папки - підключити жорсткий диск, на якому вони знаходяться, до іншого комп'ютера з операційною системою, відмінною від Windows. Справа в тому, що атрибути файлів і папок операційна система Windows ставить для себе. Незалежно від властивостей кожна папка і будь-який файл як і раніше знаходяться на жорсткому диску комп'ютера. Тому, підключивши жорсткий диск до іншого комп'ютера, ми зможемо побачити абсолютно всі його вміст. Причому не тільки побачити, а й змінювати, копіювати і видаляти його.
4
На тому ж принципі заснований і наступний спосіб побачити приховані папки. Дуже часто для відновлення інформації або підготовки вінчестера до установки системи використовуються різні LiveCD-диски. З них завантажується своя операційна система, з якої є доступ до різних пристроїв, встановленим на комп'ютері. Зайшовши на будь-який жорсткий диск, ми побачимо абсолютно всі папки та файли, що знаходяться на ньому незалежно від того, які атрибути вказані в їх властивостях.