Як поміняти фільтр в АКПП. Як поміняти фільтр акпп в мазді 6.

Автоматична коробка передач вимагає до себе підвищеної уваги і особливої експлуатації. Крім заміни масла, в АКПП періодично необхідно міняти фільтр, який необхідний для продовження терміну служби коробки-автомата.
Інструкція
1
Спочатку зніміть захисні кожухи, які знаходяться знизу коробки передач. Після цього зробіть злив робочої рідини безпосередньо з автоматичної коробки перемикання передач, вийміть стару прокладку і на її місце встановіть нову. Затягніть пробку і приступайте до зняття піддона.
2
Відкрутіть болти, якими кріпиться піддон. Якщо після цього він буде продовжувати триматися, уважно огляньте його - швидше за все гумова прокладка прилипла до коробки-автомата. Спробуйте ривком віддерти його, пам'ятайте, що в ньому знаходиться досить велика кількість масла, яке може потрапити на ваш одяг і на оточуючі вас речі.
3
Після цього акуратно видаліть стару прокладку, яка в деяких місцях буде дуже погано зніматися. Позбувшись від непотрібних залишків гуми, ретельно вимийте піддон і відкладіть його вбік.
4
Зніміть фільтр, для цього відкрутіть три болта, якими він кріпиться. При від'єднанні фільтр а будьте акуратні, адже в ньому знаходиться масло, яке може завдати шкоди одязі. Поміняйте прокладку в фільтр е і встановіть все в зворотній послідовності.
5
Після проведеної операції обов'язково залийте в коробку передач нове масло і запустіть двигун, стежачи за тим, щоб він прогрівся до нормальної температури. Проведіть перемикання коробки передач в кожній становище з затримкою в кілька секунд. Потім встановіть важіль у положення «P» і виміряйте рівень масла, який повинен бути на потрібному рівні, в іншому випадку зробіть долівку.
6
Пам'ятайте, що при зворотній збірці потрібно стежити за тим, щоб моменти затяжки відповідали необхідним значенням. Так, момент затягування болтів, які кріплять піддон, повинен бути близько 8 Н * м, кріплення фільтр а - 10 Н * м, а пробка піддону повинна затягуватися з моментом в 49Н/Н * м.