Як бути духовно багатим. Як стати духовно багатою людиною.

Питання духовності в даний час розглядається дуже широко. Кожна людина по-своєму розуміє, що значить бути духовно багатим . Хтось розуміє духовність як відданість релігії, хтось як внутрішнє самовдосконалення шляхом вивчення східних практик. Але є кілька основних критеріїв, без яких людина не може йти по шляху духовності. Дотримуючись їх, ви природним шляхом станете внутрішньо чистіше і наблизитися до істини Я.
Інструкція
1
Будьте доброю людиною. Звичайно, зараз, коли стрес став природною складовою нашого життя, бути добрим з кожною людиною дуже складно. Деякі намагаються зовні бути добрими, але всередині них кипить негатив, який, не виходячи назовні, буквально з'їдає людини, і утворює хвороби. Потрібно навчитися внутрішньої доброті і спокою. У цьому вам допоможе медитація, практика йоги або цигун, прослуховування спокійної музики. Постарайтеся уникати всього, що діє збудливо на вашу нервову систему: гучні музичні композиції, алкоголь, фільми жахів і т.п. Стати доброю людиною - значить випромінювати навколо себе позитив і доброзичливість.
2
попрощатися з минулим, яке наводить на вас сумні думки або негативні емоції. Зробити це дуже складно, але необхідно, інакше минуле і надалі буде отруювати вас своїм існуванням. Для позбавлення від минулих негативних подій вам доведеться серйозно попрацювати зі своєю пам'яттю. Уявляйте кожної людини, на якого тримайте образу і злість, і прощайте його щиро, від усієї душі. Ви помітите, як з кожним подібним прощенням у вас на душі стає спокійніше. Виправити негативну подію вам допоможе робота з візуалізацією. Згадайте те, що вас давно мучить, не дає спокою і запевняє, що все могло б вийти дуже добре, якби не один невірний крок. Виправте це подія в своїх думках, і ви відчуєте, що колись давно все саме так і зробили. І тяжкість даного спогади залишить вас у спокої.
3
Слідкуйте за своїми словами, думками та емоціями. Це інструменти, які доносять до Всесвіту ваші бажання. Духовно багата людина нікому не бажає зла, тому і в думках не образить людину, навіть якщо той явно намагається спровокувати сварку.
4
Допомагайте іншим. Це дуже делікатне пункт. Насправді, потрібно надавати допомогу тільки тим людям, які вас про неї просять. Найчастіше, люди, думаючи, що допомагають, тільки завдають шкоди оточуючим. Тому, не потрібно нав'язуватися, пропонуючи свою допомогу, при необхідності вас про неї самі попросять.
5
Читайте корисну літературу, дивіться позитивне відео, слухайте гарну музику, відвідуйте місця сили. Насичуючись подібної корисної енергією, ви будете почувати себе відмінно, здоров'я буде радувати, а події, що відбуваються в житті, будуть відповідати вашим бажанням. І тоді ви відчуєте, що готові завжди слідувати за наміченим духовному шляху.