Як намалювати мордочку зайця.

Заєць - пухнасте, лісове тварина. Дуже любить їсти травичку, морквину. Взимку він має білу шерсть, а влітку линяє і стає коричневим або сірим. Навіть найменші дітки знайомі за малюнками і казкам з цим нешкідливим, симпатичним звіром і з задоволенням намалюють його забавну мордочку . А ви їм покажете як.
Вам знадобиться
  • Папір, олівець, ластик, гуаш, палітра.
Інструкція
1
Приготуйте необхідні матеріали і знайдіть місце для малювання. На столику розташуйте праворуч від себе кисть, стаканчик з водою і гуаш, палітру. Зліва - папір, олівець, ластик. Візьміть простий олівець і починайте малюнок.
2
На папері по центру малюєте маленьким кружечком ніс, потім з правої і з лівої сторони від нього овальними колами малюєте щічки зайчика. Вони повинні бути невеликими. Нічого страшного, якщо щічки вийшли трохи різними. Тепер прямими лініями додайте з двох сторін по три коротких вусики. Можете додати рядом чорні крапочки або більше вусиків.
3
У нижній стороні між носиком і щічками намалюйте два зубика трохи прямокутної форми. Трохи нижче від них проведіть дугоподібної лінією губу. Потім на верхніх сторонах щік почніть малювати дві дуги середніх розмірів, щоб вийшли очі. Додайте в їх внутрішній стороні невеликі чорні, овальні зіниці.
4
Намалюйте голову, починайте з однієї щоки до іншої, огинаючи очі. За однією ліній від очей на голові витягнутої дугою зобразите одне вушко, а друге зробіть зігнутою дугою на середині вуха. Додайте трохи шерстки на кінчиках вух зайця. Потім обведіть гелиевой ручкою або фломастером всю мордочку і обличчя. Ластиком зітріть непотрібні лінії, які малювали олівцем.
5
Тепер гуашшю розфарбуйте зайця. Візьміть палітру. Змішайте крапельку чорної гуаші з білою фарбою, щоб вийшов сірий колір. Вуха, голову і губу зафарбуйте сірим кольором. Тепер білої гуашшю зафарбуйте щічки, очі і зубки. Досить одного шару фарби. Зміщайте білу гуаш з крапелькою червоної фарби і отриманим рожевим кольором закрасите носик. Залиште висохнути на 15-20 хвилин. Чорної гелиевой рукою або фломастером обведіть всі ліній особи, які можуть бути не видно через шару фарби. Тепер додайте зіниці і вусики теж фломастером. Не забудьте про штрихи і шерстку. Заєць готовий!