Як прибрати воду з бензобака. Як чистити бензобак.

Будь автолюбитель знає, що вода в бензобаку шкідлива для його чотириколісного друга. Але з ускладненням загального пристрою автомобіля ситуація загострилася. Якщо якихось десять років тому вода, змішана з бензином, приводила до втрати потужності авто, то тепер автовласник може влетіти на складний і дорогий ремонт.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що вода міститься в паливі та прибрати її звідти повністю неможливо. Але ви можете звести її кількість до мінімуму. Заправляйте свій автомобіль тільки якісним бензином, бажано на мережевих заправних станціях. Маловідомі заправні станції не мають належного контролю якості бензину. Великі мережеві АЗС самі виробляють паливо, яке продають. Розбавляти його водою та іншими присадками їм попросту немає сенсу. Втрата репутації призведе до величезних витрат у вигляді втрати клієнтів.
2
Заправляйте свій автомобіль якомога частіше. При неповної заправці бензобак заповнений повітрям, внаслідок чого утворюється конденсат. Конденсат є основною причиною утворення води в бензобаку. Забудьте міф про те, що можна заощадити паливо, коли бензобак заправлений не повністю, внаслідок того, що машина стає легше і при їзді витрачається менше пального. Доливайте бензобак при будь-якому зручному випадку.
3
Чи не заправляйте автомобіль в дощові і туманні дні. Якщо у вас немає іншого вибору, то не купуйте певну кількість палива, а заправте повний бак. Це допоможе уникнути проникнення в бензобак води, негативно впливає на багато агрегати автомобіля.
4
Для видалення води з бензобака використовуйте спирт. З хімії відомо, що бензин, як і решта нефтесодержащие продукти, не змішується з водою. Спирти з водою змішуються і досить добре. На цій властивості спиртів і побудований метод очищення бензобака . Заправте повний бак палива. Візьміть 300-500 мілілітрів 96 градусного чистого спирту і залийте в паливний бак автомобіля. Зачекайте 15-20 хвилин. Заведіть автомобіль і прокотіться по дорозі з вибоїнами, щоб спирт якнайкраще змішався з водою і потім покинув паливну систему машини.
5
Використовуйте хімічні препарати, які ви можете знайти в достатку на полицях автомагазинів. Всі препарати працюють за принципом абсорбції води та її подальшого згоряння в двигуні разом з основним паливом. В деякі добавки додаються присадки, які борються з корозією. Але пам'ятайте, що для бензинових і дизельних двигунів препарати різні.
Як би не був акуратний власник автомобіля, невелику кількість води в бензобаку є завжди. І рано чи пізно вона виявиться в паливній системі, що може привести до пошкодження форсунок, розпилювачів інжекторів, плунжерній пари і, отже, до дорогого ремонту. Як видалити воду з бензобака?
Вам знадобиться
  • - спирт або машинне масло;
  • - спеціальні препарати для видалення води.
Інструкція
1
Вода не змішується з бензином. Тому вона поступово накопичується на дні бензобака, що, крім інших неприємностей, призводить до його корозії. Взимку вода, що потрапила в паливну магістраль, може замерзнути. Утворився лід перекриває доступ пального. Влітку справи ще гірше. Зовсім небагато часу потрібно для пошкодження плунжеров дизельного двигуна.
2
Не допустити взагалі появи води в бензобаку неможливо. Бажано постаратися зменшити її кількість. Основний шлях попадання води в бензобак - її конденсація з атмосферного повітря. Не тримайте бак напівпорожнім, при кожному зручному випадку доливайте пальне. Намагайтеся не заправлятися в дощові дні. Якщо це необхідно, доливайте бензин "під кришку». Користуйтеся тільки перевіреними АЗС, щоб уникнути заправки неякісним бензином.
3
Незважаючи на всі обережності, вода в бензобаку все ж з'явиться. Але позбутися її досить просто. Візьміть 200-500 мл будь-якого чистого спирту. Перевірте його якість. Чистий спирт повинен горіти прозорим, майже невидимим полум'ям. Залийте його в бензобак. Вода і спирт утворюють суміш, рівну по щільності бензину. Вона не викликає проблем в паливній магістралі і двигуні, не замерзає і згоряє як звичайне паливо. Після того як ви долили спирт, заправте автомобіль «під кришку».
4
В дизельний двигун залийте 50 л палива, додайте 0,5л машинного масла. При їзді утворюється водно-масляна емульсія, яка згоряє разом з паливом.
5
Використовуйте спеціальні препарати для видалення води з бензобака. В даний час їх існує безліч. Їх принцип дії полягає в абсорбції води в бензобаку, після чого вона згорає разом з паливом. Деякі з цих препаратів вимагають постійного застосування, інші ж використовуються лише один раз за сезон. Врахуйте також, що для бензину і дизельного палива застосовуються різні засоби.