Як захистити холодильник.

Купівля холодильника - це не розкіш, а необхідність для будь-якої сім'ї. Важко собі навіть уявити, як раніше люди жили без цього побутового приладу. Як правило, ми купуємо холодильник з надією на довгий термін його служби. Термін експлуатації багато в чому залежить від виробника, але навряд чи хтось буде заперечувати той факт, що захист холодильника і в наших руках, руках споживача. Як захистити холодильник і тим самим продовжити його життя повинен знати кожен.
Вам знадобиться
  • рівень, щітка, неагресивна миючий засіб, аркуш паперу, стабілізатор.
Інструкція
1
Слідкуйте за рівнем положення холодильника Холодильник повинен стояти рівно, для цього скористайтеся рівнем. Порушення пункту тягне за собою систематичну втрату холоду через відсутність тісного контакту двері і ущільнювача, а відповідно і зниження терміну служби холодильника .
2
Слідкуйте за станом уплотнітеляУплотнітель повинен бути завжди чистим, ідеально прилягає до дверей. Для перевірки стану ущільнювача можна провести наступний експеримент. Помістіть лист паперу між дверима і ущільнювачем, він не повинен вислизати або випадати. Якщо це не так, щоб захистити холодильник, прокладку слід заменіть.Потеря холоду значно скоротить термін експлуатації вашого приладу.
3
Слідкуйте за станом радіаторної решеткіРадіаторная решітка повинна бути чистою. Будь-які забруднення погіршують віддачу тепла, що може привести до поломки. Очищати радіаторну решітку слід тільки після вимкнення холодильника з мережі.
4
Слідкуйте за температуройТемпература в холодильнику повинна бути виправданою. Встановлюючи її нижче, ніж це необхідно, ви нерозумно збільшуєте цикл нагнітання холоду в камери, тим самим зменшуючи термін служби холодильника .
5
Захистіть холодильник від перепадів напряженіяДля цієї мети можна придбати так званий стабілізатор напряженія.Он використовується для захисту побутових приладів від різних збоїв мережі, імпульсів і перепадів напруги.
6
Захистіть холодильник від зайвої стороннього тепла.Устанавлівайте прилад подалі від батарей і інших джерел тепла, а також від впливу сонячних променів.
Зверніть увагу
Рекомендується проводити регулярне технічне обслуговування холодильника, радіаторну решітку очищати не рідше ніж раз на півроку, холодильник і ущільнювач мити в міру забруднення.
Корисна порада
Холодильник слід мити м'якою губкою неагресивним миючим засобом, радіаторну решітку можна очищати не тільки щіткою, а й віником.