Як зробити саморобну тату-машинку. Як зробити машинку для тату в домашніх умовах.

Техніка нанесення малюнків на шкіру - татуювання - налічує більше 4000 років. У 50-60-х роках минулого століття сплеск молодіжної культури Америки і Європи призвів до появи нового покоління татуювальників. Якщо ви прийняли рішення про нанесення татуювання, підійти до цього моменту варто дуже відповідально. По-перше, цей малюнок буде супроводжувати вас все життя. По-друге, нанесення татуювання в домашніх умовах і не стерилізованим інструментом може призвести до запалення шкіри, зараження крові, гепатиту та СНІДу.
Вам знадобиться
  • гелієва ручка зі стрижнем, механічний олівець з затискачем, гітарна струна, двигун від плеєра з пластмасовим валиком, дроти, блок живлення, шестерня і втулка від магнітофона, пластмасова трубка, напилок, плоскогубці
Інструкція
1
Візьміть гелієву ручку і вийміть з неї стрижень.
2
Видавите кульку з стрижня.
3
Візьміть гітарну струну і спробуйте вставити її в утворену дірочку. Якщо струна не проходить - акуратно сточите закруглену частину стрижня напилком.
4
Укоротіть корпус ручки, приблизно, вдвічі.
5
Візьміть струну і, приблизно, намітьте необхідну довжину (довжина струни повинна відповідати довжині стержня ручки). Туго натягніть струну і піднесіть засвічену запальничку до наміченого місця. Струна повинна розжаритися до червоного і лопнути.
6
прожарити шматок струни, який ви збираєтеся використовувати, і розпряміть його.
7
Ретельно виверьте необхідну довжину і «відкусите» плоскогубцями.
8
Акуратно заточите один кінець струни про точильний камінь - це і буде голка. Форма кінчика голки може бути як плоскої, так і конусоподібної. Злегка зігніть голку на кінці - це полегшить проведення тонких ліній.
9
Другий кінець струни, який буде кріпитися до двигуна, загніть під кутом в 90 градусів.
10
Вставте струну в стрижень, а сам стрижень - в корпус ручки.
11
Зробіть невеликий отвір в носику ручки. У цьому отворі буде накопичуватися туш.
12
Прикріпіть двигун за допомогою затиску від механічного олівця і скотча. Завдяки такому «гнучкого» кріпленню ви зможете регулювати положення струни-голки.
13
Зробіть отвір у валику двигуна за допомогою розпеченої голки. Діаметр отвору повинен бути не надто великим, інакше голка буде вивалюватися.
14
Відрегулюйте роботу машинки. Глибина повного виходу голки повинна становити 1-1,5 мм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xDF8whgVr_w
Зверніть увагу
При нанесенні татуювань всі деталі саморобної машинки повинні бути одноразовими. Недотримання цього правила може призвести до виникнення різного роду інфекцій і захворювань.