Як прибрати блиск з особи в фотошопі. Як прибрати жирний блиск з обличчя.

Як часто буває, що фотографію псує жирний блиск на обличчі. Білі блискучі плями на носі, лобі, щоках і навіть вухах. Звичайно, завжди краще користуватися пудрою, щоб обличчя не блищало. Але якщо на вулиці дуже жарко і піт ллє в три струмка, то і вона не врятує. В таких випадках завжди можна скористатися широко поширеною програмою Adobe Photoshop і привести свої фотографії в порядок.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію за допомогою Adobe Photoshop. Створіть копію шару: клацніть на шарі «фон» правою кнопкою миші і виберіть в меню оберіть «створити дублікат шару». Перед вами виникне вікно. В цьому вікні в поле «як» напишіть «1». Будемо працювати з цим шаром. Завжди перед початком роботи створюйте копію вихідного шару. Завдяки цьому ви потім зможете порівняти результат з оригіналом. А якщо у вас щось не вийде, то невдалий шар можна видалити, створити нову копію исходника і почати роботу з початку.
2
Тепер перейдемо до самої роботи. Ми будемо користуватися інструментом «пензель відновлення». Встановіть зручний для вас розмір кисті, режим перекриття «нормальний», джерело відзначте «семпл», для зразка виставите «активний шар». Затисніть клавішу «Alt» і клікніть мишкою на хорошому ділянці шкіри. Кисть взяла зразок. Тепер можна відпустити "Alt" і як звичайною кистю починайте замазувати блиск на шкірі. Великі ділянки шкіри зафарбовувати потрібно дуже обережно, тому що в підсумку шкіра може вийти ненатуральної і непривабливою.
3
Коли ви приберете весь блиск з обличчя, відключіть шар. Так ви можете порівняти зображення до і після обробки. Не забудьте знову включити шар. Натисніть на нижній шар правою кнопкою миші і виберіть «виконати зведення». Тепер обидва шари злилися і закріпилися.
4
Збережіть отримане зображення і насолоджуйтеся. Ваша фотографія стала набагато привабливіше і обличчя виглядає акуратніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HC03g2T48GU