Як варити коричневий рис. Як приготувати бурий рис.

Коричневий рис - найкорисніший вид рис а. Він набагато корисніше для здоров'я, ніж білий, оскільки значна кількість цінних речовин міститься саме в висівковій оболонці, збереженої під час процесу обробки. Саме завдяки їй рис має бурий колір. Існує два основних способи приготування бурого рис а, про які ми розповімо сьогодні: японський та італійський.
Вам знадобиться
    • Коричневий рис - 1 частина
    • Вода - 2 частини
    • Сіль - за смаком
    • Вершкове масло - за смаком
Інструкція
1
Японський способСогласно дослідженнями вчених з Японії та США, в буром рис е більше, ніж в білому, міститься речовин, які виводять шкідливі речовини з організму, в тому числі холестерин. До того ж, бурий рис здатний нормалізувати кров'яний тиск і виступати як профілактичний засіб від серцево-судинних захворювань і атеросклерозу. У «країні висхідного сонця» темний рис більш популярний, ніж білий, - ось чому в Японії такий низький рівень захворювань серця. Крім інших корисних властивостей, бурий рис здатний захистити організм від ожиріння, і в усьому світі вважається дієтичним продуктом.Промойте бурий рис кілька разів в холодній воді. Доведіть 2 частини води в каструлі до кипіння, додайте сіль і засипте 1 частина рис а. Далі слід готувати рис 3 хвилини на сильному вогні, 2 - на середньому і 7 хвилин - на слабкому. Потім залиште рис на 12 хвилин, після чого додайте масло і перемішайте. Розсипчастий рис готовий!
2
Рис по-італійськи Італії неочищений рис використовується у всіх можливих рецептах рис ових страв, наприклад, в плові, салатах, овочах, а також як гарнір до м'яса, риби, птиці. Коричневий рис рекомендується людям, які схильні до повноти, страждають на цукровий діабет або алергією. Його воліють прихильники раціонального харчування та здорового способу життя в усьому світі. Бурий рис практично на 100% проростає при замочуванні, тому його люблять також прихильники сироеденія.Согласно другим способом, спочатку потрібно обсмажити бурий рис на сухій сковороді, потім додати води і продовжувати готувати на середньому вогні. Як тільки вода випарується, знову влийте трохи води, і далі - знову, поки рис рис в теплій воді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XzBY-bFLqSk