Як носити грудничка.

Немовлята прагнуть більшу частину часу проводити на руках у мами, щоб відчувати її близькість. Якщо дитина чимось незадоволений і плаче, його завжди заспокоять мамині обійми. Існує декілька поширених способів носіння грудних дітей.
Інструкція
1
Перший варіант відображений на багатьох картинах і тематичних фотографіях. Його зазвичай називають «колиска». Покладіть дитину потилицею собі на ліктьовий згин, а передпліччя і долоня цієї руки розташуйте на спині малюка. Другою рукою також притримуйте спинку. Такий спосіб носіння добре підходить для новонароджених, так як забезпечує необхідну підтримку слабкій шиї. З цього положення зручно годувати грудьми.
2
Ще один спосіб носіння, зручний для годування - під пахвою. Покладіть дитину потилицею на долоню, а спиною - на передпліччя цієї ж руки так, щоб ноги були направлені під мишку. Крім того, що в такому положенні можна годувати грудьми, воно ще й звільняє одну руку. Тримаючи малюка таким чином, можна виконувати будь-які роботи по дому.
3
Часто лікарі рекомендують після годування носити малюка "стовпчиком". Це положення, при якому дитину ви тримаєте вертикально, обличчям до себе, притискаючи його до себе однією рукою в області спини. Другою рукою можна притримувати малюка знизу. Дитину можна тримати як животом до живота, так і животом на плечі. Другий варіант збільшує огляд малюка і зменшує навантаження на руки мами.
4
Після трьох місяців ви можете починати носити малюка на стегні. Пріжмітеребенка до свого боку так, щоб одна нога була з боку живота, а інша - з боку спини. Ваша рука повинна притримувати спинку малюка і ту його ніжку, яка знаходиться спереду від вас. Тепер підійдіть до дзеркала і оцініть, чи на одному рівні розташовуються ніжки дитини. Якщо йому поки складно тримати їх на одному рівні, допомагайте йому вільною рукою. Носіть дитини на стегні спочатку потроху, поступово малюк навчиться тримати спинку і чіплятися за вашу талію ногами. Частіше міняйте боку носіння, це забезпечить симетричну тренування м'язів дитини, а вас охоронить від викривлення хребта.
Корисна порада
Носити дитину на руках підлягає з незвички досить важко. Для того, щоб полегшити цей процес, ви можете придбати слінг або ергономічний рюкзачок. Ці пристосування допомагають звільнити руки, а також більш рівномірно розподіляють навантаження по спині. Будьте уважні при виборі, зверніть увагу на вік, при якому допустимо застосування даного пристосування, а також на спосіб розташування малюка - необхідно, щоб ніжки були широко розведені, тоді немає навантаження на хребет дитини.
Правильне носіння на руках сприяє доброму розвитку рухової активності малюка. Існує кілька способів переміщення дитини на руках в залежності від його віку.
Інструкція
1
Носіння «на вазі» ідеально для малюка від 0 до 3 місяців. Візьміть дитину так, щоб він лежав на ваших руках. Однією рукою підтримуйте шию і потилицю, а другий - сідниці. При цьому голова малюка повинна бути спрямована вперед при витягнутої шиї, а тулуб злегка зігнуте. Руки і ноги вільні. Щоб уникнути однобокості дитини беріть його поперемінно - то лівою, то правою рукою.
2
Тримання «на руці» оптимально для дитини від 3 до 6 місяців. Розташуйте малюка спинкою до себе на своїй руці так, щоб його голова спиралася на ваше плече. Ніжки другою рукою притискайте один до одного. Малюк в такій позі почувається в безпеці і може розглядати все, що знаходиться навколо.
3
Носіння «перед животом» дуже зручно для малюка з 7 місяців. Тримайте дитину перед собою в положенні на животі і злегка поверніть його на бік. У цьому віці малюк починає вчитися повзати. Одна частина тіла напружується, при цьому руки і ноги направляються вперед або назад. Друга ж частина тіла в цей час вигинається, відповідні лікоть і коліно наближаються один до одного. Носіння «поперед животом» сприяє розвитку у малюка навичок повзання.
4
З 10-го місяця життя дитини його можна носити «на боці». Цей спосіб дуже корисний для хребта. Зазвичай в цьому віці малюк починає вчитися самостійно сідати, тому його можна переносити на боці в сидячому положенні. При цьому підтримуйте його одночасно плечем, корпусом і рукою. Робіть це таким чином: тулуб дитини розгорніть вперед так, щоб одна його рука розташовувалася на ваших грудях, а другий він зміг вільно рухати. Своїм передпліччям підіпріть його спину, а пензлем підтримуйте його коліно в злегка зігнутому стані. Інший ногою дитина повинна охоплювати вашу спину. Носіть малюка таким способом то на одному, то на іншому боці. Навіть якщо дитина вже вміє сидіти, цей спосіб пересування благотворно впливає на хребет, роблячи його більш гнучким.