Як відкрити замерзлі замки гаража.

Багато власників гаражів хоча б раз в житті стикалися з проблемою промерзання замків. Як ви не намагалися відкрити двері, як не стукали по них - марно. А адже є маса способів відкрити замок практично сподручнее засобами.
Вам знадобиться
  • бумага;
  • зажигалка;
  • спички;
  • тосол;
  • спирт.
Інструкція
1
Найпростіший «дідівський» спосіб - підпалити газету або шматок паперу і піднести до личинці замка. Метод діє швидко і ефективно, але не 100%. Можливо, що в замку утворюється конденсат, тобто ви ще не встигне його відкрити, а він знову замерзне, та ще й похлеще колишнього.
2
Якщо у вас під рукою є «незамерзайка», тосол або спирт, то просто залийте рідину в замкову щілину. Якщо рідини немає, пройдіться по найближчих гаражів , напевно у кого-небудь знайдеться.
3
Цікавий спосіб придумали винахідливі автомобілісти. Під'їжджаєте на машині так, щоб тепле повітря з вихлопної труби йшов прямо на замок і посильніше газує. Тільки тут необхідно враховувати напрям вітру. Але, на жаль, не в кожного є можливість так розвернутися на прігаражном «п'ятачку».
4
В автомобільних магазинах можна придбати спеціальний засіб, який необхідно вливати в замкову щілину. За 2-3 хвилини воно розчинить лід, і замок без праці відкриється. Взимку цей засіб потрібно завжди носити при собі, оскільки воно також підходить для автомобільних замків, які часто «замерзають» після мийки.
5
Якщо у вас при собі є запальничка або сірники, можна посильніше нагріти ними ключ. Цей метод досить зручний, але не завжди спрацьовує з першого разу. Можливо, вам буде потрібно 3-5 разів, щоб замок, нарешті, відкрився.
Зверніть увагу
Поливати замок окропом не ефективне. Ви не встигнете озирнутися, як він тут же знову замерзне так, що допоможе тільки паяльна лампа.
Корисна порада
Щоб надалі не стикатися з такого роду проблемами, перед заморозками зніміть замок і просушіть кілька днів на сонці. Всередину залийте рідкий графіт або масло. Якщо восени не встигли просушити - не турбуйтеся. Це можна зробити вдома, на батареї. Відмінний метод - прибирати замок в пакет або пластиковий мішок. У свердловину ніколи не потрапить сніг або волога, отже, замок не замерзне.