Як змінити обліковий запис адміністратора. Як змінити обліковий запис в windows.

Облікова запис адміністратора в Windows володіє максимальними правами. З цієї причини вона вкрай вразлива для інших користувачів. Сама операційна система Windows також має в собі певні «дірки» і недоробки, які цю уразливість ще більше підвищують. Тому буває вкрай необхідно підвищити захищеність цього облікового запису, наприклад, шляхом перейменування або зміни пароля.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows
Інструкція
1
Для зміни облікової записи адміністратора клацніть лівою хто клав мишки послідовно «Мій комп'ютер (Комп'ютер) -> Управління». В консолі виберіть «Локальні користувачі та групи». Розкрийте список, натиснувши на значок плюса.
2
Облікової записи адміністратора в Windows присвоюється стандартне ім'я «Адміністратор», що не підвищує захищеність від зловмисників і зломщиків. Тому краще її перейменувати. Щоб зробити це, двічі клацніть лівою кнопкою мишки за назвою облікового запису, після чого введіть нову назву і натисніть клавішу Enter (або клацніть мишею в вільної області консолі).
3
Для зміни пароля клацніть по облікового запису адміністратора і виберіть «Поставити пароль», після чого введіть пароль і підтвердження. Потім натисніть ОК. Пароль буде змінений. Після цього найкраще перезавантажити комп'ютер.
4
Інші завдання щодо зміни облікової записи робляться тут же. Клацніть по облікового запису правою кнопкою і виберіть «Властивості». На вкладці «Групи» можна при бажанні змінити групи (додати або видалити), в яких складається адміністратор, а на вкладці «Профіль» вказати шлях до домашньої папці, а також ті диски, які потрібно підключати автоматично при вході.
Зверніть увагу
Важливо! Для зміни облікової записи адміністратора ви повинні увійти в систему з правами адміністратора.
Корисна порада
Як правило, на обліковий запис адміністратора не встановлюють пароль, або встановлюють, але простий. Пам'ятайте - простий пароль легко підібрати, після чого зломщик отримає повний контроль над системою. Пароль адміністратора повинен бути максимально складним. Не потрібно придумувати пароль, що складається з одних цифр або представляє собою кличку вашої улюбленої собаки. Належним чином захищений пароль повинен складатися з латинських букв, написаних в різному регістрі, цифр, а іноді і спеціальних символів. Довжина його повинна складати не менше 10 знаків, в особливо відповідальних випадках - 15.