Як встановити звуковий драйвер.

Часом користувач не може змусити працювати звук на своєму комп'ютері за простою і банальної причини - відсутність драйвера звукового пристрою. Це не біда, адже поставити його і налаштувати зовсім не важко.
Інструкція
1
Першим ділом визначте виробника і модель вашого звукового пристрою. Наприклад, для окремих звукових карт це, найчастіше, Creative, вбудовані же, як правило, оснащуються чіпами Realtek. Дізнатися, яка у вас звукова карта ви можете, або подивившись на коробку від неї (для окремої), або звірившись з керівництвом для вашої материнської плати (для вбудованої)
2
Зайдіть на сайт виробника вашого звукового пристрою, знайдіть в каталозі вашу модель звукової карти і скачайте останню версію драйверів і програм для неї. Для вбудованих звукових карт часто має сенс качати драйвери з сайту виробника материнської плати.
3
Розпакуйте (в разі необхідності) скачаний пакет драйверів і запустіть його установку (в переважній більшості випадків - файлом setup.exe), або зробіть установку через диспетчер пристроїв.
4
Перезавантажте комп'ютер (якщо цього зажадала установча програма) і насолоджуйтеся звуком.