Як заборонити рекламу на сайті.

Часто на сайтах абсолютно будь-якої тематики зустрічається реклама у всіх її проявах: контекстна, спливаючі банери, докучливі гасла про схуднення за кілька днів і т.д. В залежності від обраного вами браузера, можна підібрати відповідні кошти від настирливої реклами.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер Mozilla Firefox.
Інструкція
1
Як приклад був обраний досить відомий браузер Firefox, який частіше зветься «вогненним лисом». Ця програма дозволяє встановлювати велику кількість модулів, при цьому, фактично не завантажуючи оперативну пам'ять. Якщо взяти кількість плагінів, які були написані для кожного браузера, Firefox був, є і буде фаворитом в цьому списку. Вам необхідно встановити одне з існуючих доповнень, яке буде блокувати всю рекламу .
2
Для браузера Firefox було випущено кілька доповнень блокування спливаючих вікон: Adblock, Adblock Plus і т.д. Найдієвішим додатком, на даний момент, є Adblock Plus. Установка будь-якого доповнення для Firefox проводиться через аплет «Завантаження доповнень». Натисніть верхнє меню «Інструменти», в списку, виберіть пункт «Додатки» або натисніть клавіші Ctrl + Shift + A.
3
У вікні почнеться автоматичний пошук додатків, тому в рядку пошуку немає жодної букви, індикатор пошуку буде працювати постійно до тих пір, поки в рядок пошуку не будуть впроваджені перші літери. Введіть у цей рядок значення Adblock Plus і натисніть клавішу Enter. У списку результатів пошуку виберіть потрібне доповнення та натисніть кнопку «Встановити».
4
Через деякий час додаток завантажиться, і Firefox запросить перезавантаження браузера. Натисніть кнопку «Перезавантажити» і дочекайтеся появи головного вікна програми. Перейдіть на будь-яку сторінку, на якій був помічений великий обсяг реклами і подивіться, чи стало її менше? Можете порівняти цю сторінку з її копією, яку можна відкрити в іншому браузері, наприклад, Internet Explorer.
5
Якщо якась реклама все-таки відображається, її можна легко прибрати, створивши новий фільтр для цього сайту. Приміром, на сайті багатьом відомої соціальної мережі «Вконтакте» відображається реклама в лівій частині вікна. Натисніть правою кнопкою миші на рекламі і виберіть пункт «Заблокувати вміст». Також можна скасовувати створені фільтри для сайту або взагалі відмовитися від роботи Adblock на конкретній сторінці, вказавши в налаштуваннях програми сторінку в розділі «Винятки».