Як давати дитині риб'ячий жир.

Риб'ячий жир - корисний продукт, що складається з безлічі цінних і необхідних для розвитку дитячого організму мікроелементів. Він є одним з кращих джерел поліненасичених жир них кислот омега-3. Ці цінні речовини сприяють утворенню тканин головного мозку і стимуляції розумового розвитку дитини. Вони перешкоджають погіршення пам'яті і недоумства, борються з симптомами діагнозу дефіциту уваги і гіперактивністю. Основною ж причиною, по якій нашим дітям прописують риб'ячий жир , є профілактика рахіту.
Інструкція
1
Прийом риб'ячого жир а для дитини - ціле випробування. Познайомте малюка з ним якомога раніше. Діти після року зазвичай вже дуже розбірливі в смаках, і навряд чи ви з легкістю засунете в нього в перший раз такий специфічний продукт. Швидше за все, малюк виплюне його в одну секунду.Самим кращим рішенням даної проблеми є прийом препарату разом з їжею, краще в середині процесу. В цьому випадку малюк не стане пити риб'ячий жир на голодний шлунок і матиме можливість заїсти його смачною їжею. Для вже дорослу дитину в даній ситуації в якості основної їжі застосовуйте рибу: лосось, озерну форель, оселедець, тунець або скумбрію.Покажіте дитині, як вживати риб'ячий жир , на власному досвіді . Запропонуйте йому пригостити вас цим продуктом. Швидше за все, зацікавившись процесом, малюк захоче спробувати його і сам.
2
Дітям від місяця рекомендується вживати всередину по 3-5 крапель риб'ячого жир а, поступово збільшуючи дозу до 0,5-1 ч. Ложки на добу. Дітям від року призначається 1 ч.ложка в день, від двох років - по 1-2 ч.ложки, від трьох - одна десертна човен на добу. Малюки старше семи років мають дозування, аналогічну дорослим, і приймають засіб по 1 ст. ложці 2-3 рази ежедневно.Употребляйте риб'ячий жир курсом в 2-3 місяці. При необхідності робіть перерву на один місяць, після чого повторюйте прийом препарату.
3
Дорослішим дітям, здатним ковтати таблетки, можете давати риб'ячий жир в капсулах. Перед прийомом препарату ретельно вивчіть інструкцію. Капсули необхідно застосовувати під час або після їди, запиваючи невеликою кількістю рідини. Не пийте риб'ячий жир натщесерце. Препарати зберігайте в холодильнику.
Зверніть увагу
Обов'язково проконсультуйтеся з педіатром! Зазвичай, дозування препарату у кожної людини строго індивідуальна. Як більшість лікарських засобів, риб'ячий жир також має ряд протипоказань.