Як зберегти ноги в теплі.

Унаслідок замерзлих ніг може початися не тільки банальна застуда, а й артрити, і артрози, а також запальні процеси сечового міхура і статевих органів. Щоб цього уникнути, необхідно добре одягатися і стежити за своїм здоров'ям.
Інструкція
1
Насамперед, перевірте цілісність взуття. Якщо у вас старі чоботи зі злежані хутром, то або змініть взуття, або виріжте теплі устілки. В осінній період, коли на вулиці стоїть волога погода, стежте за тим, щоб чоботи не промокали. Коли ноги стають трохи вологими, вони починають замерзати. Взуття обов'язково повинна бути цілою і сезонної, в іншому випадку ноги будуть замерзати, а ви - захворювати.
2
Взимку надягайте теплі вовняні шкарпетки, бажано з натуральної вовни. При цьому взуття повинна бути вільною і не стискати ногу. Якщо чобітки трохи малі, то кровообіг сповільнюється, а через це і ноги починають замерзати. Ніколи не надягайте синтетичні шкарпетки, якщо у вас немає натуральних, то хоча б носите махрові.
3
Не забувайте сушити чоботи, адже трохи волога взуття може бути причиною переохолодження ніг. Після приходу з вулиці розміщуйте чобітки ближче до батарей опалення або сушіть за допомогою спеціального приладу.
4
Якщо нічого не допомагає, а ноги так і продовжують мерзнути, то насипте в чоботи трохи гірчичного порошку. Але це спосіб у тепленія можна застосовувати тільки в тому випадку, якщо у вас немає шкірних захворювань. Не бійтеся, палити не буде, ви тільки почнете відчувати приємне тепло при кожному виході на вулицю.
5
Коли за вікном стоїть морозна погода, їжте перед виходом з дому гарячий суп або пийте теплий чай. Тоді вам буде не холодно навіть в лютий мороз. У зимову пору року намагайтеся добре харчуватися і не дотримуйтеся дієт.
6
Якщо у вас мерзнуть не тільки ноги , але й руки, це може бути ознакою браку заліза в крові. Відвідайте лікарню і здайте аналіз крові. Іноді допомагає курс препаратів, що підвищують гемоглобін. При анемії ноги холодні навіть коли на вулиці стоїть тепла і суха погода. Дбайте про своє здоров'я і одягайтеся в залежності від погодних умов.