Як включити автозапуск програми. Як змінити програми автозапуску при включенні.

Можливість автоматичного запуску потрібних програм при завантаженні профілю користувача присутній у всіх сучасних версіях операційної системи Windows. Ця можливість дуже зручна, і тому в багатьох додатках реалізований механізм їх додавання в список автозавантаження. Втім, в набагато більшому числі програм подібного функціоналу немає. Але це не становить проблеми, оскільки, маючи права на редагування реєстру, можна включити автозапуск програми вручну.
Вам знадобиться
  • - дані для авторизації з обліковим записом, що допускає зміну реєстру в Windows.
Інструкція
1
Відобразите вікно запуску програм. Клацніть по кнопці «Пуск», розташованої на панелі завдань. У меню, клікніть на пункті «Виконати». Якщо пункт «Виконати» не міститься в меню додайте його. Для цього клікніть по кнопці «Пуск» правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть «Властивості». З'явиться діалог «Властивості панелі завдань і меню" Пуск "». Натисніть кнопку «Налаштувати». Встановіть прапорець «Відображати команду" Виконання "» в списку опцій. Два рази натисніть кнопку "OK".
2
Запустіть редактор реєстру Windows. У діалозі «Запуск програми» у рядку «Відкрити» введіть "regedit". Натисніть кнопку "OK".
3
Відкрийте один з розділів реєстру, який містить параметри автозапуск а. Якщо необхідно автоматично запускати програму тільки лише при завантаженні профілю поточного користувача, розгорніть розділ HKEY_CURRENT_USER. Якщо програма повинна запускатися при завантаженні профілю будь-якого користувача, розгорніть розділ HKEY_LOCAL_MACHINE. Далі послідовно відкрийте гілки реєстру Software, Microsoft, Windows і CurrentVersion. Виділіть розділ Run.
4
Створіть новий строковий параметр в розділі Run. В головному меню програми клацніть по пункту «Правка», в дочірньому меню виділіть пункт «Створити», а потім клацніть на пункті «Строковий параметр».
5
Перейменуйте щойно створений параметр. Клацніть правою кнопкою миші по рядку «Новий параметр # 1» у правій панелі редактора реєстру. У контекстному меню виберіть пункт «Перейменувати». Введіть нове ім'я параметра, в більшій мірі описує додається в автозапуск додаток. Натисніть Enter щоб зафіксувати зроблені зміни.
6
Увімкніть автозапуск програми. Змініть значення доданого параметра. Клацніть два рази лівою кнопкою миші по рядку з назвою, введеним на попередньому кроці. Відкриється вікно «Зміна строкового параметра». У полі «Значення» цього вікна введіть команду, якій повинна запускатися програма. Потрібно ввести повний шлях (із зазначенням імені диска) до виконуваного модуля, ім'я модуля, а також параметри його запуску. Натисніть кнопку "OK".
7
Перевірте коректність внесених змін. Закрийте редактор реєстру. Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся, що потрібна програма запускається.
Автозапуск програми можливий з будь-якого носія, який підключається до комп'ютера. Для цього на носії повинен бути файл autorun.inf з необхідними параметрами автозапуску. Щоб створити автозапуск програми з флешки, потрібно зробити деякі налаштування в системі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Скопіюйте на носій програму, для якої необхідно створити автозапуск. Слід врахувати, що не всі програми можуть запускатися з носія. Об'ємні додатки будуть працювати з флешки некоректно. Автозапуск краще реалізовувати для невеликих програм, невимогливих до пам'яті.
2
Створіть файл autorun.inf і скопіюйте його на носій. Створити файл такого типу можна в звичайному блокноті, задавши йому розширення inf і заповнивши необхідні поля. Запустити програму «Блокнот» можна з меню «Пуск», розділ «Стандартні». Можна також створити і в іншому редакторі. У будь-якому випадку, вам потрібно буде зберігати саме у форматі inf, щоб система змогла розпізнати даний файл.
3
Заповніть всі блоки у файлі. Наприклад, простий приклад авторана виглядає наступним чином: [autorun] action = Текст Заголовкаicon = файл.icolabel = Будь Текст.Прі цьому ви повинні чітко вказувати пункти кожної змінної у файлі автозапуску. Параметр action відповідає за текст, який буде видно користувачеві при запуску. Пункт icon дозволяє прикріпити будь ярлик, а label призначений для вставки тексту опису. Кожен файл для автозапуску певної програми повинен створюватися в новій категорії.
4
Увімкніть автозапуск у вашій операційній системі, якщо така служба була відключена раніше. Введіть у полі «Виконати» команду gpedit.msc і натисніть Enter. Пройдіть по шляху «Конфігурація комп'ютера», потім «Адміністративні шаблони», «Система». Поле автозапуску має три види значень: включений, відключений і не заданий. Виберіть «Включено».
5
В цілому можна сказати, що запустити автозапуск будь-якої програми не важко, проте варто враховувати той факт, що в комп'ютері можуть виникнути деякі збої при автоматичному запуску кількох програм. Уважно заповнюйте всі поля в текстовому файлі, а також не забувайте зберігати в потрібному форматі.
Зверніть увагу
Можливостями сервісного файлу autorun.inf часто користуються віруси. Шкідливі програми перезаписують вміст файлу, вносячи зміни таким чином. Не варто нехтувати питаннями безпеки. Встановлюйте антивіруси.