Як встановити мережевий пароль. введення мережевого пароля пароль не встановлений.

Мережевий пароль не є обов'язковим засобом захисту комп'ютера, однак використання пароля допоможе забезпечити мережеву безпеку. Справді, зловмисник зможе отримати доступ до мережі знаючи тільки ім'я користувача! Навряд чи такий стан справ можна вважати задовільним.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск», розташовану в нижній лівій частині екрана комп'ютера. Для входу в головне меню і виберіть «Комп'ютер» (можна також використовувати іконку «Мій комп'ютер" на робочому столі »).
2
Викличте контекстне меню правим кліком миші на поле «Комп'ютер» і перейдіть в розділ «Управління».
3
Оберіть папку «Локальні користувачі та групи» і відкрийте її кліком миші по значку «+» в новому вікні служби. Перейдіть до підрозділу «Користувачі».
4
Відкрийте випадає сервісне меню правим кліком миші по полю «Гість» і перейдіть в «Властивості».
5
Переконайтеся в тому, що обліковий запис «Гість» активна. В іншому випадку зніміть прапорець з рядка «Відключити обліковий запис» і підтвердіть свій вибір натисканням OK.
6
Поверніться до підрозділу «Користувачі» і ще раз викличте випадає сервісне меню правим кліком миші на рядку «Гість».
7
Оберіть команду «Задати пароль » в спадному контекстному меню облікового запису «Гість».
8
Натисніть кнопку «Продовжити» у вікні попередження «Установка пароля для гість».
9
Введіть бажаний пароль у полі «Новий пароль » у вікні «Установка пароля для Гість». Повторіть той же пароль в поле «Підтвердження».
10
Натисніть кнопку OK для завершення операції. При спробі мережевого підключення до комп'ютера тепер буде відкриватися вікно «Підключення до ім'я користувача-ПК» з пропозицією ввести пароль . Без введення пароля доступ до комп'ютера буде неможливий.
Зверніть увагу
При установці мережевого пароля слід брати до уваги три основні вимоги до надійності пароля: мінімальна довжина (за замовчуванням - 5 символів), унікальність (сервер пам'ятає останні 8 паролів, які використовуються довше 1 дня і запобігає їх призначення) і періодичність зміни паролів (за замовчуванням - кожні 40 днів).
Корисна порада
Паролі користувачів в мережі шифруються, ніколи не відображаються на екрані монітора і не передаються по мережі.