Як подовжити дитячі джинси.

Маленькі діти ростуть дуже швидко. Якщо ви купили нову і красиву річ, а ваша дитина не встиг її паплюжити, не поспішайте віддавати її знайомим або викидати. Трохи фантазії - і старі джинси стануть ексклюзивними, а нікому з оточуючих не прийде в голову, що річ перероблена.
Інструкція
1
Подовжити дитячі джинси можна за допомогою вставки. Для цього акуратно обріжте обидві штанини, стежачи за тим, щоб довжина виявилася на 2-3 см нижче коліна. Потім необхідно підготувати вставку. Ширина її повинна дорівнювати ширині брюк, а висота визначається розміром необхідного подовження. Пристрочите з виворітного боку до відповідних місць брюк підготовлену деталь. З лицьового боку обробіть краю подвійний декоративною строчкою.
2
Надати дитячим джинсам необхідну довжину можна за допомогою нового пояса. Зверніть увагу на те, що він буде ширше попереднього. Старий пояс відсічі, а з нового матеріалу викроїте смужку, яка матиме таку ж довжину. Ширина його може бути від 10 до 18 см і залежить від того, подвійний або потрійний пояс ви збираєтеся робити. Залиште припуски на шви, відступивши від нижнього краю на 1-1,5 см. Далі прострочите бічний шов з виворітного боку, складіть виворіт до вивороту і пристрочите лицьову сторону. Зробіть строчки для вставки гумки і вставте її в куліскі. Після цього пояс можна пришити до штанів.
3
На зміну довжини джинсів можна витратити і менше зусиль: пришити знизу смужку тканини, мережива або тасьму. Чи не підбирайте тканину в колір брюк. Навпаки, використовуйте яскраве забарвлення, а шов зробіть максимально контрастним. Правда, такий спосіб підійде скоріше для дівчинки.
4
Допоможе збільшити довжину дитячих брюк манжета на ґудзиках. Викроїте манжету необхідної довжини, але не пришивайте її до штанини, а оформите краю за допомогою петельок і ґудзиків.
5
Якщо необхідно подовжити джинси всього лише на 2-3 см, то можна відвернути підгин внизу штанини. Краю обшити тасьмою або просто обробити подвійний декоративної рядком. Єдиний недолік даного способу - смуги від попереднього подгиба. Але можна вийти з положення, пристрочивши до місця подгиба шматок яскравої стрічки.