Як звузити джинси. тканину на дорогих джинсах.

Навіть дорогі та якісні джинси розтягуються під час шкарпетки, так як виготовляється джинсова тканина з натуральної бавовни. Винятком є тільки джинси стрейч, які добре тримають форму і не змінюють свого розміру. Що ж робити, якщо ви купили джинси впору, а через деякий час виявили, що вони вам великі? Відповідь проста - потрібно звузити джинси .
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться:
  • - швейна машинка;
  • - нитки;
  • - голки;
  • - шпильки;
  • - сантиметр;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб трохи звузити джинси - випрати їх у гарячій, не нижче 70 градусів воді. Правда, ефект від подібних дій буде недовгим: після того, як ви походите в джинсах кілька годин, присяде в них пару раз, вони знову стануть ширше.
2
Щоб зробити джинси вужчими раз і назавжди, найкраще просто трохи вшити їх. Зробити це можна в будь-якому ательє, але, якщо у вас під рукою є швейна машинка, і ви хоча б теоретично знаєте, як нею управляти, спробуйте звузити джинси самостійно. Досить просто вшити джинси , у яких внутрішній шов (що йде по внутрішній частині стегон) прошитий з вивороту. Для цього надіньте джинси і подивіться, наскільки вам необхідно звузити їх. Відтягніть тканину на внутрішньому шві в області стегна і заколіть «защип» шпилькою, щоб не забути, наскільки потрібно вшити штани. Можна також скористатися сантиметром або лінійкою і відзначити на них потрібні вам розміри.
3
Зніміть джинси , виверніть їх навиворіт і розкладіть на твердій поверхні - на підлозі або на столі. Вийміть шпильку, візьміть нитку з голкою і накидали шов, паралельний внутрішньому шву джинсів на потрібному вам відстані від нього. Виверніть джинси і приміряйте їх, якщо розмір вас влаштовує, то сміливо прострочіть новий шов на машинці, відріжте зайву тканину і зробіть по краю обметочний шов або обробіть тканину оверлоком.
4
Якщо внутрішній шов на джинсах декоративний, тобто досить товстий, тканина складена кілька разів і прострочена двома паралельними швами, не варто ушивати джинси попереднім способом. Щоб звузити такі джинси , вам доведеться їх розпороти. Відсіч від штанів пояс і розпоріть їх по зовнішніх бокових швах зверху до низу. Відріжте зайву тканину з обох боків і знову зшийте брючини або звичайним швом, або ж декоративним. Пояс вам теж доведеться зменшити. Виверніть його, складіть навпіл лицьовими сторонами всередину і зробіть шов, паралельний лінії згину. Відстань від шва до лінії згину повинна дорівнювати ширині відрізаною вами зайвої тканини з кожного боку. Це більш трудомісткий процес, але якщо ви виконаєте роботу акуратно і правильно, результат перевершить ваші очікування.
Зверніть увагу
Ушивати джинси варто нитками того кольору, яким джинси були прошиті спочатку.
Корисна порада
Щоб джинси не стали несподівано вам великі, купуйте їх впритул. Зрозуміло, не варто брати абсолютно незручні штани, що не застібаються на талії. Досить буде, якщо джинси будуть просто злегка тісні - через день або два активної носки тканину розтягнеться, і вони будуть вам впору.